РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

 Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»

 

Шевченко Наталія Миколаївна 29,3
Міхно Ілона Сергіївна 28
Міхно Діана Сергіївна 27,1
Олійник Тетяна Ігорівна 26,8
Тарапата Маргарита Петрівна 23,7
Гайкалова Наталія Михайлівна 23,3
Ткаленко Марія Віталіївна 21,8
Кафтанова Ірина Сергіївна 21
Ботченко Валерія Андріївна 20,9
Шило Євгенія Віталіївна 20,5
Усач Марина Володимирівна 20,4
Наконечний Арсен Сергійович 20,3
Безганс Олександр Сергійович 18,9
Кус Яна Миколаївна 18,6

 

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»

 

Скрипник Дар’я Михайлівна 22,6
Білик Анжеліка Юріївна 21,8
Синіло Владислав Сергійович 18,8
Назіпов Роман Ігорович 18,1
Манченко Владислав Юрійович 15,9

 

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

 

Гацько Владилена Володимирівна 29,7
Оливенко Анастасія Олександрівна 28,9
Московець Катерина Сергіївна 27,8
Маноіле Едуард Едуардович 25,9
Цись Олег Сергійович 22,3
Клепач Надія Григорівна 21,5
Непочтова Оксана Віталіївна 20,9
Кучеров Євген Олександрович 20,3
Статівка Валерія Павлівна 20,3

 

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Науменко Андрій Олександрович 21,3
Бєлявська Євгенія Анатоліївна 20,7
Панкова Варвара Володимирівна 29
Пономаренко Оксана Олегівна 27,3
Белаш Анна Олексіївна 26,8
Регеда Наталія Андріївна 26,8
Пилипенко Крістіна Петрівна 26,5
Сушко Анна Сергіївна 26,3
Чернюк Анжела Сергіївна 25,4
Гайно Марія Олександрівна 25
Жарко Єлизавета Володимирівна 25
Бахмат Дарина Миколаївна 24,3
Нанко Олена Олегівна 23,6
Матюх Анна Олександрівна 23,5
Славко Анастасія Олександрівна 22,8
Дудар Ольга Андріївна 22
Ткаленко Аліна Юріївна 22
Білобров Максим Володимирович 21,7
Кравченко Роман Віталійович 21,3
Холоша Ярослав Михайлович 21
Лихина Світлана Вікторівна 20,8
Тімкін Кирило Антонович 20
Закревська Валентина Максимівна 19,8
Козир Дарія Русланівна 19,4

 

Спеціалізація «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Степанченко Єлизавета Олександрівна 22,1
Закревська Тетяна Максимівна 20,5
Гомулько Аліна Валеріївна 20,2
Король Юлія Олегівна 19,6
Лисенко Катерина Олегівна 18
Чемен Антоніна Миколаївна 17,7
Литовченко Діана Андріївна 17,3