З тисячами українців на одній хвилі

Проведення тижня комісії викладачів мови і літератури в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І П Котляревського традиційно співпадає зі святкуванням Дня української писемності та мови. Відомо, що традиції завжди є об’єднуючим фактором. Одна з таких – написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Запропонований диктант мав назву «Наші пісні».

9 листопада в аудиторії №10 зібралися студенти коледжу різних курсів денної і заочної форми навчання, а також викладачі, щоб стати своєрідними співорганізаторами  акції. Звичайно, цей проект змушує задуматися над своїми знаннями рідної мови, та головне – дає відчуття того, що ти разом з тисячами українців на одній хвилі. Українська мова – мова єднання.

 

UCH_1840

Горошко В.С., голова комісії викладачів мови і літератури

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>