Йдемо дорогою любові і добра

 Великдень – найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву –  Пасха.

фото 2

Напередодні святкування Світлого Христового  Воскресіння в Чистий Четвер 5 квітня  в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування  «Йдемо дорогою любові і добра».

На заході були присутні студенти ІІ курсів спеціалізації «Народна хореографія», «Декоративно-прикладне мистецтво». Студенти переглянули  відео презентацію про українські  Великодні традиції, про те, як в Україні люди готуються до  свята,  про Великодні символи.

Студенти поділилися  своїми враженнями та розповіли як проходить святкування Великодня в їхніх родинах.

Свято Великодня  є символом любові і добра. Коли ми бачимо добро в наших ближніх, то це є ознакою того, що ми самі йдемо дорогою добра. Якщо ви щиро несете в світ  добро і любов , то ви отримуєте від світу в десятки разів більше.

 

О.Терещенко

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>