Випускники Гадяцького коледжу культури і мистецтв

Возіянов Микола Кирилович

Возіянов

Член Національної спілки письменників України.

Випускник клубного відділу 1957 року.

Поет, прозаїк, гуморист, перекладач.

З 2000 року – відповідальний секретар Харківської обласної організації НСПУ.



   Орлов Яків Борисович

орлов

Заслужений працівник культури України.

Випускник режисерської спеціалізації 1957 року.

Керівник народного самодіяльного театру Полтавського міського Палацу культури. Сьогодні театр носить його ім’я.



 Беседа Микола Семенович

беседа

 Заслужений працівник культури України.

Випускник клубного відділу 1957 року.

Директор Сватківського РБК.



 Дядечко Микола Григорович

Дядечко

Заслужений працівник культури України.

Випускник клубного  відділу 1959 року.

Керівник самодіяльного аматорського хору «Ветеран» (Ромни).



Плутенко Микола Михайлович

плутенко

Заслужений працівник культури України.

Випускник клубного відділу 1960 року.

З вересня 1971 року – викладач Гадяцького культурно-освітнього училища. З липня 1984 року  -  директор Гадяцького культурно-освітнього училища  ім. І.П.Котляревського.



 Пилипенко Василь Амвросійович

пилипенко

Заслужений працівник культури України.

Випускник клубного відділу 1961 року.

З 2000 року – помічник заступника голови облдержадміністрації.

З 2006 року – заступник директора з організації концертної діяльності Полтавської обласної філармонії.

З 2010 року – радник першого заступника голови обласної ради.



Жданов Анатолій  Іванович

жданов

Заслужений працівник культури України.
Випускник хорової спеціалізації 1964 року.
Композитор і хормейстер.
Засновник народного  хору  «Явір»  Полтавського кооперативного інституту.
У 1987 році очолив Центр народної творчості управління культури облдержадміністрації.
У 2006 році заснував український народний фольклорний ансамбль “Яворина”.



 Носенко Іван Євлампійович

носенко

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1964 року.

Керівник самодіяльного народного хору м.Зіньків.



 Скакун Віталій Михайлович

скакун

Народний артист України.

Випускник хорової спеціалізації 1965 року.

Завідуючий музичною частиною та головний диригент Полтавського театру імені М.В. Гоголя.



  Житинський Олександр Митрофанович

 житинський

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1965 року.

Самодіяльний композитор.

Керівник самодіяльного народного хору «Родослав» (Лубни).



  Підгайний Василь Іванович

підгайний

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1965 року.

Керівник народного аматорського ансамблю пісні «Золоте зерно» Гадяцького РБК.



  Темник Анатолій Іванович

темник

Заслужений працівник культури України.

Випускник народної спеціалізації 1965 року.

Директор Хорольської ДМШ.



Слинько Іван Павлович

слинько

Заслужений працівник культури України.

Випускник духової спеціалізації 1966 року.

Керівник зразкового аматорського духового оркестру Зарізького  СБК Оржицького району.



 Гаврись Іван Максимович

Гаврись

Заслужений працівник культури України.

Випускник народної спеціалізації 1967 року.

Директор Чорнухинської ДМШ.

Керівник народного хорового колективу Чорнухинського РБК.



 Троцак Михайло Леонтійович

троцак

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1967 року.

Самодіяльний композитор.

Керівник народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Миргородські парубки».



 Демент Анатолій Олексійович

демент

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1967 року.

Керівник народного хору  с. Новоаврамівка  та хору  ветеранів війни і праці «Надвечір’я»  міста Хорол.



  Юзефович Олексій Миколайович

Юзефович

Заслужений діяч мистецтв України.

Випускник хорової спеціалізації 1968 року.

Хоровий диригент.



Кривенко Федір Іванович

Кривенко

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1969 року.

Керівник пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Полтавської  обласної філармонії.



 Тамілін Віталій Олександрович

Тамілін

Заслужений працівник культури України.

Випускник народної спеціалізації 1969 року. Старший викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського, керівник народного хору училища. Керівник народного хору ПК “Хімік”.

Керівник оркестру ансамблю народного танцю училища “Молодість”. Диригент Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна.



 Каргін Володимир Ілліч

 Заслужений працівник культури України.

Випускник режисерської спеціалізації 1972 року.

Режисер народного театру в м. Крюкові.



Подоляка Володимир Васильович

подоляка

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1974 року.

Керівник народного театрального колективу Великосорочинського СБК Миргородського району.



 Булда Микола Іванович

булда

Заслужений працівник культури України.

Випускник бібліотечного відділу 1974 року.

З 1988 року – директор Чорнухинської централізованої бібліотечної системи.



Губаренко Віктор Михайлович

губаренко

Заслужений діяч мистецтв України.

Випускник духової спеціалізації 1975 року.

Диригент духового оркестру ГУМВС України в Київській області.

Заслужений діяч естрадного мистецтва



Островний Григорій Олексійович

островний

Заслужений працівник культури України.

Випускник хореографічної спеціалізації 1975 року.

Викладач хореографічних дисциплін Гадяцького училища культури. Керівник ансамблю народного танцю «Джерело».



 Крюченко Надія Василівна

 Надія Василівна Крюченко Заслужений працівник культури

Заслужений працівник культури України.

Випускниця режисерської спеціалізації 1976 року.

Директор Диканського краєзнавчого музею.



Шарий Віктор Васильович

шарий

 Заслужений працівник культури України.

Випускник духової спеціалізації 1977 року.

Керівник народного аматорського квінтету

Бутоводолинського СБК “Булава” Великобагачанського району.



 Крутько Анатолій Родіонович

крутько

Заслужений працівник культури України.

Випускник хорової спеціалізації 1977 року.

Директор Хорольського РБК.

Керівник народного самодіяльного ансамблю пісні і музики  «Джерело» Хорольського РБК.



 Шулікова (Панасенко) Тетяна Володимирівна

шулікова

Заслужений працівник культури України.

Випускниця хорової спеціалізації 1977 року.

Вокалістка, ведуча.

Директор Палацу культури «Хімік» публічного акціонер­ного товариства «Сумихімпром», керівник народного фоль­клорного театру-студії «Оберіг».



 Костюк Володимир Степанович

костюк

 

Член Національних спілок кінематографістів та краєзнавців України.

Випускник режисерської спеціалізації 1977 року.

Актор, режисер, викладач.

У творчому – 59 ролей у художніх фільмах.

Зараз займається  науково-дослідницькою роботою, колекціонуванням, працює над проектом відродження рідного міста «Гадяч – гетьманська столиця».



 Іванченко Наталія Олексіївна

іванченко

Випускниця  режисерської спеціалізації 1979 року.

Артистка розмовного жанру.

Заслужена артистка України, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців ім. Тараса Шевченка, лауреат республіканського конкурсу «Укрестрада-90», дипломант Всеукраїнського фестивалю сатири і гумору «Вишневі усмішки» з присвоєнням звання «Професійний сміхотворець України», дипломант Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича».



 Фесенко Олексій Іванович

фесенко

Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

Випускник хореографічної спеціалізації 1981 року.

З 2003 року – директор Березанської ДЮСШ.



Баклай Наталія Михайлівна

баклай

Член Національної спілки письменників України.

Випускниця бібліотечного відділу 1984 року.

Відома поетеса, прозаїк.

Лауреат премій ім. В.Симоненка, В.Малика, П.Мирного та загальнонаціонального літературного конкурсу «Українська мова – мова єднання».



 Мокляк Володимир Олександрович

Мокляк

Заслужений працівник культури України.

Історик, бібліограф, музейник.

Випускник бібліотечного відділу 1985 року.

З1994 р. – заступник директора Полтавського краєзнавчого музею з наукової роботи.



Тулаєв Володимир Федотович

тулаєв-1

Заслужений працівник культури України.

Випускник режисерської спеціалізації 1986 року.

Балетмейстер заслуженого самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Лтава» ім. В.Міщенка.



 Садохіна Тетяна Володимирівна

садохіна

Заслужена артистка України.

Випускниця хорової спеціалізації 1989 року.

Композитор, солістка гурту «Ревізор» (Полтава).



Соколик Валерій Вікторович

соколик

Заслужений артист України.

Випускник  хорової спеціалізації 1990 року.

Композитор.

З 1990 року – артист гурту «Краяни»  Полтавської обласної філармонії.



 Іванов Євгеній Віталійович

іванов

Заслужений працівник культури України.

Випускник хореографічної спеціалізації 1990 року.

Засновник і керівник зразкового дитячого танцювального колективу «Нове покоління»;  зразкового  ансамблю народного танцю «Квітограй»;  танцювального  колективу «Мар’яж»; дитячого танцювального колективу «Колорит»; дитячого ансамблю танцю «Асорті»; дитячого танцювального колективу «Сюрприз».



 Панчук Василь Іванович

панчук

Заслужений діяч мистецтв України.

Випускник хорової спеціалізації 1993 року.

З 1994 року -  артист хору пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Полтавської обласної філармонії, учасник чоловічого вокального тріо «Вольниця», дуету «Куми».



 Глущенко Юлія Анатоліївна

Глущенко

Заслужений працівник культури України.

Випускниця хорової спеціалізації 1993 року.

Керівник фольклорного ансамблю «Маланка» Полтавської сільськогосподарської академії.



 Дрофа Андрій Олександрович

дрофа

Випускник спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» 2004 року.

Ведучий.

Журналіст. Працює на телеканалі «112».



 Шевченко Владислав Олександрович

шевченко

Випускник спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»2003 року.

Головний режисер  Полтавського академічного українського обласного музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя



 Мудра ТетянаАнатоліївна

мудра

Заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Випускниця спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» 2011 року.