Багата талантами рідна земля

  • UCH_0019_resize
  • UCH_0003_resize

Регіональний конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі» проводиться в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського з 2005 року.

Завдання та мета конкурсу: стимулювання творчої  активності  талановитої молоді, узагальнення та поширення педагогічного досвіду  викладачів мистецьких навчальних закладів.

За 10 років проведення конкурсу в ньому взяли участь понад 600 учнів мистецьких навчальних закладів з різних куточків області.

З 2008 року конкурс має власну емблему, яка створювалася за участю митців Полтавщини. Переможницею конкурсу емблем стала Дьяченко Катерина, учениця Глобинської дитячої школи мистецтв.

Тематика конкурсів різноманітна:

–        творчість Л.Українки;

–        природа Полтавщини;

–        історичне минуле і сучасність м. Гадяча;

–        творчість М.Гоголя;

–        створення образів улюблених літературних героїв.

Творче завдання цьогорічного конкурсу звучало: «Улюблені герої творів Т.Г.Шевченка», ібуло приурочене 200-річчю від дня народження видатного українського поета і художника Т.Г.Шевченка.

У Х ювілейному конкурсі взяли участь 48 юних митців Полтавщини. Всі учасники продемонстрували багату творчу уяву, фантазію, спостережливість, вміння засобами образотворчого мистецтва передавати свої почуття, переживання, емоції, своє ставлення до зображуваного, а також віртуозне володіння технікою живопису.

Виходячи з цього у номінації «Живопис»:

 

Гран-Прі отримали: Жиліна Леся  ( Глобинська ДМШ), Мокляк Аліна (Білицька ДМШ).

І-ше місце отримали: Адамчук Марія (Градизька ДМШ), Паріченко Анастасія (Полтавська ДМШ).

ІІ-ге місце отримали: Мельник Варвара (Миргородська ДМШ), Пугач Ірина (Шишацька ДМШ).

ІІІ-тє місце отримали: Гелевера Ірина (Глобинська ДМШ), Андреєва Анна (Чутівська ДМШ).

Грамотами нагороджені:

«За образність втілення ідеї»: Богомол Сергій (Червонозаводська ДМШ), Синявська Олександра (Червонозаводська ДМШ), Проценко Наталія (Гребінківська ДМШ);

«За глибину розкриття теми»: Абанічева Олександра (Чутівська ДМШ), Бондаренко Ярослава (Червонозаводська ДМШ);

«За оригінальність»: Клівенко Дарія (Глобинська ДМШ), Волошук Катерина (Гадяцька ДМШ);

«За техніку виконання»:Чайка Оксана (Глобинська ДМШ), Больвач Діана (Лохвицька ДМШ), Горьова Марина (Шишацька ДМШ).

 

О.М.Недвига, викладач циклової комісії викладачів декоративно – прикладного мистецтва