Джерела надії 2014

  • UCH_0068_resize
  • UCH_0068_resize
  • UCH_9895_resize
  • Дитяча студія естетичного виховання
  • UCH_9979_resize
  • UCH_9986_resize

28 березня 2014 року  в ККЗ «Дружба» третій рік  поспіль на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського відбувся обласний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії». Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої молоді, пошук кращих авторських постановок та розвиток нових форм народного танцю, підвищення виконавської майстерності, обмін досвідом роботи колективів за сприяння та підтримки управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтв та культури, відділу культури і туризму Гадяцької районної державної адміністрації, Гадяцького училища культури.

На конкурсі «Джерела надії» учні мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів Полтавщини мали змогу продемонструвати свої хореографічні вміння та навички, виконавську майстерність. Більшість керівників колективів, чиї вихованці були учасниками конкурсу, випускники  Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського спеціалізації «Народна хореографія», а зокрема: Лариса Іванова ,  Тетяна Ковтун, Тамара Лисяк, Юлія Краснолуцька,  Наталія Бахмат, Карина Сердюк, Тамара Штана, Оксана Лісова,  Андрій Гнідаш , Володимир Литовченко , Ольга Пилипко, Анна Калашнікова, Віталіна Дорошенко, Оксана Сегеда, Ірина Онищенко.

Члени журі в складі якого були:

 Гузій М.Є. – голова журі,  голова циклової комісії викладачів хореографічних дисциплін Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, заслужений працівник культури України;

– Перепелкін В.В. – заслужений артист України, балетмейстер-постановник пісенно-танцювального ансамблю «Полтава»  обласної філармонії;

– Островний Г.О. – заслужений працівник культури України, викладач Гадяцького училища культури;

– Ляшенко Є.П. – викладач Гадяцького училища культури;

– Кучерук  Ю.С. – старший  викладач вищої категорії хореографічного відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко,

відмітили високу виконавську майстерність учасників конкурсної програми,  сценічну культуру, артистизм, багатство  хореографічної лексики, особливості національного характеру та манери танцювальних номерів.

Серед 24 колективів (464 учасники), що брали участь у творчих змаганнях, переможцями конкурсу стали:

у номінації «Молодша група»:

Гран – Прі – зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» Комсомольського ПК ( керівники – Корнієнко Л., Іванова Л., Замкова Д.).

І місце – зразковий театр танцю «Гармонія» Решетилівського РБК( керівник – Калашникова А.).

І місце – студія народного танцю Лубенської ЗОШ № 6 І –ІІІ ст..( керівник – Царюк А.).

ІІ місце – хореографічний  колектив Полтавського обласного центу естетичного виховання учнівської молоді  «Каблучок» (керівник – Палапа А.І.).

ІІІ місце – зразковий танцювальний колектив «Веселка» Ланнівського СБК Карлівського району ( керівник – Лисяк Т.).

у номінації «Старша група» :

Гран – Прі – зразковий ансамбль народного танцю «Веселка Комсомольського ПК ( керівники – Корнієнко Л., Іванова Л., Замкова Д.).

І місце – зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» Полтавського Будинку дитячої та юнацької творчості ( керівник – Булага К.М.).

ІІ місце – народний аматорський хореографічний колектив «Веселка» м. Червонозаводське (керівник – Краснолуцька Ю.).

ІІ місце – народний хореографічний колектив «Юмана» Яреськівської ЗОШ ім. Ф.Борідька Шишацького району(керівник – Доба Н.).

ІІІ місце – зразковий танцювальний колектив «АнГаШ» Козельщинського РБК (керівник – Гнідаш А.).

ІІІ місце – хореографічний колектив «Вернісаж» Лохвицької ДМШ ім. І.О.Дунаєвського (керівник – Пилипко О.).

ІІІ місце – зразковий дитячий хореографічний колектив «Бонжур» Градизької ДМШ ім. О.І.Білаша (керівник – Ковтун Т, Єфремова О.).

у номінації «Сольне виконання» :

І місце – Сидорчук Катерина (Лубенська спеціалізована школа № 6, керівник – Чуприн В.).

ІІ місце – Німич Сніжана (Лубенська спеціалізована школа № 6, керівник – Кваша В.).

ІІІ місце – Тодор Діана (Липоводолинська ДМШ, керівник – Любченко Н.)

 

Пилипенко А.І, викладач циклової комісії викладачів хореографічних дисциплін

Також по темі: