Списки зарахованих

Наказ № 129

Про зарахування на навчання (базова загальна середня освіта)

Спеціалізація «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Гребінченко Анна Юріївна

Зимовець Анастасія Олександрівна

Кривцова Анна Вячеславівна

Лучак Віталіна Віталіївна

Уманець Дарина Вікторівна

Ухіна Анна Андріївна

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Бондар Роман Романович

Дерев’янко Тетяна Валеріївна

Калатура Альона Олексіївна

Кириченко Поліна Андріївна

Клименко Олександр Олександрович

Лемешко Наталія Анатоліївна

Литвиненко Тетяна Русланівна

Лут Богдан Віталійович

Момот Марія Валеріївна

Надженко Аміна Іванівна

Сиса Анастасія Дмитрівна

Сінгх Крістіна Кулвіндерівна

Усенко Юлія Андріївна

Філатов Владислав Олексійович

Цьодик Іван Владиславович

Чаєвський Сергій Олександрович

Шапочка Ірина Віталіївна

 

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»  

 

Вандик Альона Володимирівна

Грушко Анастасія Олександрівна

Каменський Даниіл Дмитрович

Кива Анастасія Дмитрівна

Костенко Надія Вікторівна

Костогриз Ілона Олександрівна

Кудренко Анна Василівна

Кулик Ксенія Василівна

Максімов Андрій Олегович

Рудченко Анастасія Юріївна

Трохименко Валентин Олексійович

Тютюнник В’ячеслав Сергійович

Фастовець Дмитро Русланович

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»  

 

Ваганова Ірина Володимирівна

Зубач Наталія Миколаївна

Лобов Роман Юрійович

Пишна Таїсія Олексіївна

Підгорняк Олеся Віталіївна

Наказ № 130

Про зарахування на навчання (повна загальна середня освіта)

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Гречко Євгеній Олегович

Луценко Таміла Віталіївна

Магдичанська Ірина Володимирівна

Смольська Катерина Романівна

Степаненко Анастасія Олександрівна

Ткаченко Артем Олексійович

 

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»  

 

Брижко Діана Віталіївна

Верещака Інна Анатоліївна

Козлов Євгеній Юрійович

Пархоменко Руслан Феліксович

Попова Вікторія Михайлівна

Товстоп’ят Марина Володимирівна

Харченко Тетяна Іванівна

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»

Позенко Вікторія Владиславівна

Марченко Олександр Анатолійович

Купріна Ліна Віталіївна

Семеренко Ілона Олегівна

Заїка Євгеній Іванович

Сарапин Любов Олександрівна

 

Наказ № 131

Про зарахування на навчання (повна загальна середня освіта)

Спеціалізація «Декоративно-прикладне мистецтво»  (добір на вакантні місця попереднього набору)

 

Кучеренко Аліна Іванівна

Стешенко Анжеліка Вікторівна

 

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво» (базова загальна середня освіта)

 

Артамонова Марина Вікторівна

Ємець Аделіна Романівна

Загорулько Віталій Миколайович

Івко Ярослава Віталіївна

Колінько Валентина Павлівна

Одінцова Олена Олександрівна

Радченко Анастасія Вадимівна

Сантар Олександра Григорівна

Стецюк Юлія Ігорівна

Телюра Маргарита Олександрівна

 

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво» (повна загальна середня освіта)

 

Заїка Євгеній Іванович

Купріна Ліна Віталіївна

Марченко Олександр Анатолійович

Позенко Вікторія Владиславівна

Сарапин Любов Олександрівна

Семеренко Ілона Олегівна