Фестиваль «Підкова козацької слави»

IMG_20170915_143938_HDR

UCH_9637

15 вересня 2017 року студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  під керівництвом голови циклової комісії викладачів режисерських дисциплін Людмили Євгенівни Фастовець, традиційно відвідали у селі Червоний Кут фестиваль «Підкова козацької слави» з нагоди річниці підписання Гадяцького договору, який став важливим кроком у подальшому розвитку та житті України.

Гості фестивалю мали змогу переглянути театралізоване дійство, в якому брали участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та  стали учасниками розважальної програми театру козацького бою «Запорозький Спас», продемонструвавши свою спритність, кмітливість, знання з історії козацтва.

Родзинкою фестивалю були курені, які організували сільські ради сусідніх сіл, де можна було посмакувати українськими стравами і послухати народні пісні.

Також  студентів  вразив музичний дарунок від гурту «Сусіди» з міста Градизьк,  а ще незабутній виступ театру вогню.

Маємо надію, що з кожним роком на фестиваль «Підкова козацької слави» приїздитиме  ще більше студентів  нашого коледжу,  де кожен з них зможе  доторкнутися до видатної історії нашого краю, про яку знають не лише  на території Полтавщини, а й поза її межами.

О.Ісак, студентка ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»