Накази про зарахування

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

«Декоративно-прикладне мистецтво»: 1. Гетьман Крістіна Ігорівна 2. Зінова Єлизовета Миколаївна3. Косенко Максим Русланович4. Макаревич Валерія Миколаївна5. Маркова Вікторія Ігорівна «Народна хореографія»: Альжинська Анастасія АндріївнаГородчаніна Владислава ОлександрівнаКожома Надія ВячеславівнаСосницька Поліна ВалентинівнаТкаченко Єлизавета Василівна «Організація діяльності вокального колективу»: Дудник Анастасія СергіївнаЄлісєєв Тимофій Володимирович.Свиридова Діана Анатоліївна «Організація діяльності інструментального колективу» Буць Анастасія ЮріївнаРичик Світлана ОлександрівнаСинепол Ігор ІгоревичЧервенко Лілія

Детальніше

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

«Декоративно-прикладне мистецтво»: 1. Будай Марта Владиславівна 2. Дзюбинський Валентин Олександрович 3. Микитенко Сніжана Олегівна «Народна хореографія»: Бажан Єлизавета ОлександрівнаБалаклицька Сніжана ОлексіївнаБілокінь Анастасія СергіївнаСоловйова Майя Русланівна  «Організація діяльності вокального колективу»: Близнюк Вікторія ОлегівнаПлахотник Анастасія СергіївнаРудик Вікторія ОлександрівнаТрияндофіліді Аміна Христофорівна «Організація діяльності інструментального колективу» Майфет Віктор Володимирович  «Видовищно-театралізовані заходи» Горбань Ростислав МиколайовичКольцова Анастасія АнатоліївнаРоманець Микола МиколайовичФаткуліна Катерина

Детальніше

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ)

«Декоративно-прикладне мистецтво»: 1. Ващенко Ярослава Андріївна 2. Калабухова Софія Максимівна 3. Толкачова Тетяна Олександрівна «Народна хореографія»: 1. Корінь Марія Миколаївна 2. Набока Галина Петрівна 3. Нечитайло Яна Олександрівна 4. Штепа Таїса Миколаївна  «Організація діяльності вокального колективу»: 1. Архарова Ірина Вікторівна 2. Бойко Анна Олегівна 3. Бут Валентина Іванівна 4. Коропець Олена Григорівна 5. Насонова Катерина

Детальніше

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ)

«Декоративно-прикладне мистецтво»: 1. Остапенко Анастасія Юріївна «Народна хореографія»: Більчич Каріна ГригорівнаМостова Вікторія ОлександрівнаПівень Дарія Олександрівна  «Видовищно-театралізовані заходи» Балабан Єлизавета Григорівна

Детальніше

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

«Видовищно-театралізовані заходи» Магазій Богдан Сергійович 2. Дуднік Євген Олександрович

Детальніше