ОЦІНКИ З ІСПИТУ «УКРАЇНСЬКА МОВА»

Освітньо-професійна програма «Організація діяльності вокального колективу» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батькові                                  Іспит з української мови

  1. Бардалим Тетяна Валеріївна                      –        170
  2. Бибенко Анастасія Анатоліївна                 –        140
  3. Глінський Артем Сергійович                     –        100
  4. Гринь Юліанна Олександрівна                  –        100
  5. Добряк Анастасія Володимирівна             –        140
  6. Дуденко Аліна Олександрівна                   –        125
  7. Задорожна Єлизавета Русланівна              –        140
  8. Коваленко Анна Сергіївна                         –        110
  9. Корабельська Юлія Анатоліївна                –        100
  10. Мельник Ярослав Юрійович                     –        170
  11. Овечко Анна Іванівна                                –        110
  12. Опішнян Катерина Віталіївна           –        100
  13. Чекалдін Дмитро Сергійович                    –        185

Освітньо-професійна програма «Організація діяльності інструментального колективу» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батькові                                  Іспит з української мови

  1. Грінченко Денис Вячеславович                –        155

Освітньо-професійна програма «Видовищно-театралізовані заходи»

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батькові                                  Іспит з української мови

  1. Білоуов Ігор Сергійович                            –        100
  2. Бойко Анастасія Сергіївна                        –        125
  3. Бороздун Олексій Борисович                    –        100
  4. Бутко Валентин Володимирович              –        100
  5. Васіна Анастасія Володимирівна              –        195
  6. Волошина Віталіна Володимирівна –        110
  7. Кісіль Яна Олександрівна                         –        100
  8. Мищенко Володимир Віталійович            –        110
  9. Німчин Назар Ігорович                             –        100
  10. Самофал Софія Валеріївна                        –        110
  11. Смоловик-Харадзе Олександра Олегівна  –        125
  12. Сухиня Юлія Андріївна                   –        125
  13. Харченко Анжеліка Анатоліївна               –        100

Освітньо-професійна програма «Народна хореографія»

 на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батькові                                  Іспит з української мови

  1. Деревянко Валерія Володимирівна           –        125
  2. Іванова Єва Михайлівна                            –        140
  3. Корзун Юлія Сергіївна                              –        125
  4. Кузьменко Дар’я Русланівна                     –        125
  5. Литовка Ілона Михайлівна                        –        125
  6. Мащенко Юлія Вікторівна                        –        100
  7. Медведь Анна Олександрівна          –        125
  8. Миколенко Вікторія Олександрівна –        125
  9. Онищенко Дар’я Володимирівна              –        140
  10. Охрімчук Валентина Павлівна                  –        110
  11. Піщаленко Вікторія В’ячеславівна           –        125
  12. Різник Анна Сергіївна                               –        110
  13. Сливка Лілія Михайлівна                          –        140
  14. Соловей Дарина Володимирівна               –        100
  15. Ткаченко Юлія Миколаївна                      –        125
  16. Ющенко Анастасія Павлівна                     –        175   

Освітньо-професійна програма «Декоративно-прикладне мистецтво»

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батькові                                  Іспит з української мови  

  1. Воловик Крістіна Вікторівна           –            140         
  2. Гафарова Сабіна Алімовна              –            100
  3. Зінченко Євгенія Олексіївна            –            155
  4. Івахненко Юлія Михайлівна            –            100
  5. Корнєва Вікторія Дмитрівна            –            170
  6. Котляр Еліна Юріївна                      –            185
  7. Черних Сюзанна Анатоліївна          –            140