Оцінки за творчий конкурс (9 кл.)

Освітньо-професійна програма «Видовищно-театралізовані заходи» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

  Прізвище, ім’я, по батьковіІспит з фаху
Кількість балів
Білоусов Ігор Сергійович200
Бойко Анастасія Сергіївна190
Бороздун Олексій Борисович200
Бутко Валентин Володимирович170
Васіна Анастасія Володимирівна170
Волошина Віталіна Володимирівна170
Кісіль Яна Олександрівна180
Мащенко Юлія Вікторівна150
Мищенко Володимир Віталійович180
Німчин Назар Ігорович170
Самофал Софія Валеріївна180
Смоловик-Харадзе Олександра Олегівна190
Сухиня Юлія Андріївна200
Харченко Анжеліка Анатоліївна180

Освітньо-професійна програма «Народна хореографія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батьковіІспит з фаху
Кількість балів
Деревянко Валерія Володимирівна180
Іванова Єва Михайлівна180
Корзун Юлія Сергіївна160
Кузьменко Дар`я Русланівна180
Литовка Ілона Михайлівна200
Мащенко Юлія Вікторівна180
Медведь Анна Олександрівна170
Миколенко Вікторія Олександрівна160
Онищенко Дар`я Володимирівна190
Охрімчук Валентина Павлівна200
Піщаленко Вікторія В`ячеславівна190
Різник Анна Сергіївна160
Сливка Лілія Михайлівна170
Соловей Дарина Володимирівна190
Ткаченко Юлія Миколаївна190
Ющенко Анастасія Павлівна200

Освітньо-професійна програма «Декоративно-прикладне мистецтво» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Прізвище, ім’я, по батьковіІспит з фаху
РисунокКомпозиція
Вакуленко Мар’яна Сергіївна142133
Верпека Ірина Вікторівна140133
Воловик Крістіна Вікторівна157144
Гафарова Сабіна Алімовна162146
Зінченко Євгенія Олексіївна158165
Івахненко Юлія Михайлівна153163
Котляр Еліна Юріївна164167
Корнєва Вікторія Дмитрівна160165
Черних Сюзанна Анатоліївна145154

Освітньо-професійна програма

«Організація діяльності інструментального колективу»

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

  Прізвище, ім’я, по батьковіІспит з фаху
Грінченко Денис Вячеславович180

Освітньо-професійна програма «Організація діяльності вокального колективу» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

  Прізвище, ім’я, по батьковіІспит з фаху
Бардалим Тетяна Валеріївна190
Бибенко Анастасія Анатоліївна180
Глінський Артем Сергійович180
Гринь Юліанна Олександрівна160
Добряк Анастасія Володимирівна170
Дуденко Аліна Олександрівна180
Задорожна Єлизавета Русланівна190
Коваленко Анна Сергіївна160
Корабельська Юлія Анатоліївна160
Мельник Ярослав Юрійович180
Овечко Анна Іванівна190
Опішнян Катерина Віталіївна190
Чекалдін Дмитро Сергійович190