Рейтинговий список (9 кл.) від 22.07.2019

Народна хореографія:

№ п.п. Прізвище, ім`я та по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих умов для зарахування
1 Піддубна Дар`я Сергіївна 23,4 7,4 Квота- 1
2 Яресько Артем Сергійович 23,2 7,2 Квота – 1
3 Шевченко Тетяна Володимирівна 19,9 5,9 Квота – 1
4 Іващенко Анна Володимирівна 29,3 8,3  
5 Бровко Дарина Сергіївна 28,6 10,6  
6 Кучерук Софія Юріївна 25,4 8,4  
7 Сахно Софія Михайлівна 25,4 8,4  
8 Підгайна Олександра Іванівна 25 10  
9 Тіхонова Катерина Сергіївна 24,4 8,4  
10 Брілевська Анюта Олександрівна 23,9 8,9  
11 Андреєв Олександр Олександрович 23,8 4,8  
12 Рибальченко Ігор Сергійович 22,6 6,6  
13 Шагаєва Марія Миколаївна 20,5 6,5  
14 Дорошенко Сергій Сергійович 19,5 4,5  
15 Кобець Вікторія Юріївна 18 6  

 

Народне пісенне мистецтво:

№ п.п. Прізвище, ім`я та по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих умов для зарахування
1 Тітова Владислава Олександрівна 31,6 9,6  
2 Микитченко Наталія Віталіївна 29,6 8,6  
3 Гребенник Юлія Олександрівна 28,9 9,9  
4 Андрійчак Вікторія Вікторівна 27,8 9,8  
5 Циганіна Софія Русланівна 26,5 9,5  
6 Галай Ольга Василівна 23,1 8,1  
7 Нікітіна Марія Володимирівна 22 7  
8 Макаренко Аліна Сергіївна 21,9 6,9  
9 Гриньов Артур Ігорович 19,7 7,7  
10 Наконечний Антон Сергійович 18,8 6,8  

 

Декоративно-прикладне мистецтво:

№ п.п. Прізвище, ім`я та по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих умов для зарахування
1 Брудно Єлизавета Олексіївна 27,8 10,8  
2 Лунгу Евеліна Русланівна 25,5 9  
3 Петрюк Максим Сергійович 23,9 9,4  
4 Дубовик Аліна Олександрівна 21,9 8,9  
5 Личко Анастасія Василівна 21 9,5  
6 Пугач Людмила Геннадіївна 20,8 6,3  
7 Погрібняк Анна Юріївна 20,5 8,5  
8 Одинець Альона Сергіївна 18,5 7  
9 Шихієва Анастасія Олексіївна 17,6 7,1  

 

Видовищно-театралізовані заходи:

№ п.п. Прізвище, ім`я та по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих умов для зарахування
1 Дорошенко Ольга Юріївна 27,4 9,4  
2 Таран Яна Олександрівна 27,1 9,1  
3 Філонова Богдана Едуардівна 26,1 9,1  
4 Тютюнник Вікторія Олегівна 23,4 9,4  
5 Чистіков Нікіта Олексійович 22,1 7,1  
6 Король Ксенія Миколаївна 21,7 7,7  
7 Бутко Діана Володимирівна 21 6  
8 Феделеш Євген Анатолійович 20,8 5,8  
9 Сук Діана Сергіївна 18,6 6,6  

 

Народне інструментальне мистецтво:

№ п.п. Прізвище, ім`я та по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих умов для зарахування
1 Кондратенко Артем Володимирович 24,4 7,4  
2 Хамузін Микола Сергійович 21,7 7,7  
3 Сук Діана Сергіївна 19,6 6,6