Додаток до Положення VІ Відкритий онлайн конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії»

 Вимоги Конкурсу

  1. Учасники повинні підготувати та зняти на відео виступи своїх колективів відповідно до умов конкурсу.
  2.  До конкурсу допускається по одному хореографічному номеру в кожній віковій категорії та номінації.
  3. Для участі у Конкурсі необхідно надіслати відеоматеріали та заявку на участь у  VІ Відкритому онлайн конкурсі народно-сценічного танцю «Джерела надії» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів згідно із встановленим зразком за 2 тижні до початку Конкурсу на електронну адресу: dgerela.nadii@gmail.com

Технічні вимоги по запису відео

– Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу).

– Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання хореографічного номеру, без зупинки і монтажу. – Під час виконання програми на відео повинні бути чітко видно всі учасники ансамблю.

– Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.

– У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.

– Оргкомітет залишає за собою право на публікацію на нашому офіційному сайті конкурсів будь-яких відеоматеріалів, надісланих учасниками в розпорядження оргкомітету.

– Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам) відеозапису, друковану та іншого роду продукцію, вироблену під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

– Відправлення конкурсантом заявки і конкурсного відеоматеріалу, є підтвердженням і прийняттям всіх умов даного Положення.

– Відеоматеріал, записаний не в повному обсязі, до конкурсу не допускається!

З метою запобігання плагіату та дотримання норм доброчесності, додати супроводжувальний лист за підписом керівника навчального закладу, який підтверджує достовірність виконання програми виконавцем.