Рейтинг студентів

Рейтинг студентів І курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

К-сть балів

 

1 Дорошенко Ольга Юріївна ВТЗ 220
2 Брудно Єлизавета Олексіївна ДПМ 219
3 Філонова Богдана Едуардівна ВТЗ 218
4 Микитченко Наталія Віталіївна НПМ 211
5 Таран Яна Олександрівна ВТЗ 207
6 Бровко Дарина Сергіївна НХ 189
7 Погрібняк Анна Юріївна ДПМ 186
8 Гребенник Юлія Олександрівна НПМ 186
9 Андрійчак Вікторія Вікторівна НПМ 183,4
10 Сахно Софія Михайлівна НХ 183
11 Галай Ольга Василівна НПМ 179
12 Петрюк Максим Сергійович ДПМ 175
13 Макаренко Аліна Сергіївна НПМ 174
14 Кондратенко Артем Володимирович НІМ 171
15 Пугач Людмила Геннадіївна ДПМ 168
16 Кучерук Софія Юріївна НХ 162,4
17 Брілевська Анюта Олександрівна НХ 162
18 Піддубна Дар’я Сергіївна НХ 159
19 Підгайна Олександра Іванівна НХ 158
20 Тітова Владислава Олександрівна НПМ 153
21 Дубовик Аліна Олександрівна ДПМ 145
22 Лунгу Евеліна Русланівна ДПМ 144
23 Сук Діана Сергіївна ВТЗ 140
24 Тіхонова Катерина Сергіївна НХ 139
25 Хамузін Микола Сергійович НІМ 136
26 Іващенко Анна Володимирівна НХ 134
27 Яресько Артем Сергійович НХ 132
28 Тютюнник Вікторія Олегівна ВТЗ 130
29 Шевченко Тетяна Володимирівна НХ 127
30 Кобець Вікторія Юріївна НХ 126
31 Бутко Діана Володимирівна ВТЗ 125
32 ШагаєваМарія Миколаївна НХ 124
33 Наконечний Антон Сергійович НПМ 123
34 Гриньов Артур Ігорович НПМ 121
35 Андреєв Олександр Олександрович НХ 118
36 Король Ксенія Миколаївна ВТЗ 118

 Рейтинг студентів ІІ курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

К-сть балів

 

1 Тренбач Каріна Ігорівна ДПМ 230
2 Яковенко Світлана Володимирівна НПМ 209
3 Івкіна Діана Денисівна НХ 197
4 Дуденко Юлія Олександрівна НХ 192
5 Литвиненко Владислав Юрійович ВТЗ 187
6 Яцина Ярослав Анатолійович НХ 174
7 Гринчук Марія Олегівна НПМ 169
8 Трохиніна Анна Федорівна НПМ 168,7
9 Марченко Діана Олександрівна ДПМ 168,3
10 Трохиніна Тетяна Федорівна НПМ 168,1
11 Пелешенко Аліна Сергіївна НХ 166
12 Ілатовський Денис Олександрович ВТЗ 164,4
13 Курило Вероніка Олегівна НПМ 160
14 Бутко Богдан Олександрович НХ 159
15 Дуригіна Ірина Сергіївна НХ 154
16 Пушко Анна Сергіївна ВТЗ 152
17 Мозговий Назар Михайлович ВТЗ 151
18 Білоніг Тетяна Володимирівна НІМ 146
19 Нижник Ростислав Олегович ВТЗ 143
20 Погоріла Карина Миколаївна НПМ 140
21 Пава Ярослав В’ячеславович ВТЗ 137,3
22 Кириленко Августіна Олексіївна НХ 137,2
23 Степаненко Дарія Олександрівна ДПМ 132,4
24 Гарбовський Ліліян Васильович ВТЗ 132,1
25 Богдан Олександр Ігорович ВТЗ 131,6
26 Яценко Світлана Григорівна НХ 130
27 Луценко Людмила Русланівна НХ 127
28 Бекетова Анна Юріївна НХ 121
29 Кушнір Микола Олександрович НХ 103

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг студентів ІІ курсу (11 кл.)

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

К-сть балів

 

1 Шевчук Сніжана Іванівна НПМ 200
2 Леонтьєва Жанна Русланівна ВТЗ 177
3 Небесна Юлія Олексіївна ДПМ 166
4 Попов Віталій Валерійович НХ 164
5 Лепеха Роман Іванович ДПМ 164
6 Боцула Дмитро Сергійович ДПМ 162
7 Савченко Анна Миколаївна НХ 158
8 Кутовий Максим Дмитрович ВТЗ 157
9 Даниленко Марина Олександрівна НПМ 155,4
10 Безотосний Костянтин Миколайович ВТЗ 155
11 Шеляг Віктор Вікторович НІМ 150
12 Трухіна Віталія Олександрівна НХ 148,8
13 Москаленко Олександра Юріївна ВТЗ 148,6
14 Сінєгузова Лілія Олегівна ВТЗ 146
15 Шагерманова Валентина Анатоліївна НПМ 128
16 Кулініч Тетяна Олександрівна НПМ 127
17 Тельменко Даяна Вячеславівна НПМ 126,7
18 Миронова Діана Валентинівна НХ 123
19 Волощенко Денис Миколайович НІМ 120
20 Корсун Катерина Миколаївна НПМ 118

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг студентів ІІІ курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

К-сть балів

 

1 Панкова Варвара Володимирівна НХ 200,3
2 Сушко Анна Сергіївна НХ 200
3 Гацько Владилена Володимирівна ВТЗ 197,9
4 Нанко Олена Олегівна НХ 197,6
5 Московець Катерина Сергіївна ВТЗ 189
6 Оливенко Анастасія Олександрівна ВТЗ 187
7 Пилипенко Крістіна Петрівна НХ 184
8 Бондаренко Володимир Володимирович НІМ(11) 182
9 Іванченко Анастасія Юріївна ВТЗ(11) 180
10 Помазанов Роман Сергійович НІМ(11) 179
11 Чернюк Анжела Сергіївна НХ 177
12 Славко Анастасія Олександрівна НХ 176
13 Невмивако Юлія Костянтинівна ВТЗ(11) 175,7
14 Маноіле Едуард Едуардович ВТЗ 175,6
15 Клепач Надія Григорівна ВТЗ 168
16 Кафтанова Ірина Сергіївна НПМ 167,5
17 Бахмат Дарина Миколаївна НХ 165
18 Олійник Тетяна Ігорівна НПМ 159,4
19 Белаш Анна Олексіївна НХ 159,3
20 Явтушенко Олександр Олександрович ВТЗ(11) 157,7
21 Закревська Валентина Максимівна НХ 157,6
22 Матюх Анна Олександрівна НХ 156,3
23 Момот Діана Олександрівна НПМ(11) 154,2
24 Дудар Ольга Андріївна НХ 154
25 Рябокін Дарія Сергіївна НПМ(11) 153,2
26 Закревська Тетяна Максимівна ДПМ 153,1
27 Непочтова Оксана Віталіївна ВТЗ 152
28 Статівка Валерія Павлівна ВТЗ 151
29 Маркова Наталія Василівна НХ(11) 150,7
30 Козир Дарія Русланівна НХ 147
31 Білобров Максим Володимирович НХ 146
32 Ткаленко Марія Віталіївна НПМ 145,3
33 Коврига Денис Володимирович НХ(11) 145
34 Гайкалова Наталія Михайлівна НПМ 144,5
35 Лихина Світлана Вікторівна НХ 144
36 Пономаренко Оксана Олегівна НХ 142
37 Усач Марина Володимирівна НПМ 140,9
38 Бєлявська Євгенія Анатоліївна НХ 140
39 Цись Олег Сергійович ВТЗ 137,6
40 Кучеров Євген Олександрович ВТЗ 129
41 Гомулько Аліна Валеріївна ДПМ 126
42 Ботченко Валерія Андріївна НПМ 123
43 Дорофей Софія Ігорівна ДПМ(11) 116
44 Манченко Владислав Юрійович НІМ 116

 

 

Рейтинг студентів ІV курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

К-сть балів

 

1 Пишна Таїсія Олексіївна НІМ 217
2 Радченко Анастасія Вадимівна НПМ 216,8
3 Сантар Олександра Григорівна НПМ 215
4 Курочка Яна Андріївна НПМ(11) 204,2
5 Коротенко Ольга Сергіївна НХ(11) 204
6 Ємець Аделіна Романівна НПМ 203
7 Пестич Владислав Миколайович ВТЗ(11) 202
8 Шапочка Ірина Віталіївна НХ 193,9
9 Фастовець Дмитро Русланович ВТЗ 193,8
10 Момот Марія Валеріївна НХ 191
11 Артамонова Марина Вікторівна НПМ 190,9
12 Лукашова Анастасія Василівна НХ(11) 189,3
13 Загорулько Віталій Миколайович НПМ 188,9
14 Уманець Дарина Вікторівна ДПМ 186
15 Рудченко Анаствсія Юріївна ВТЗ 184
16 Вандик Альона Володимирівна ВТЗ 183
17 Вовк Дарія Володимирівна НПМ(11) 180
18 Кулик Ксенія Василівна ВТЗ 179
19 Царенко Дарія Андріївна НПМ(11) 175,6
20 Ваганова Ірина Володимирівна НІМ 175
21 Супруненко Леся Ігорівна ВТЗ(11) 174,6
22 Сердюк Олена Юріївна ВТЗ(11) 171
23 Усенко Юлія Андріївна НХ 169
24 Кива Анастасія Дмитрівна ВТЗ 166
25 Лут Богдан Віталійович НХ 165
26 Попенко Аліна Олександрівна ВТЗ(11) 164
27 Дігтяр Євген Миколайович НІМ(11) 163
28 Кириченко Поліна Андріївна НХ 162,7
29 Мудрак Наталія Володимирівна ДПМ(11) 162,4
30 Бондар Богдан Романович НХ 157
31 Надженко Аміна Іванівна НХ 155,9
32 Сінгх Крістіна Кулвіндерівна НХ 155,6
33 Одінцова Олена Олександрівна НПМ 155,6
34 Лобов Роман Юрійович НІМ 150
35 Чаєвський Сергій Олександрович НХ 143
36 Рева Владислав Олександрович НПМ(11) 142
37 Ярмоленко Дмитро Олександрович НХ(11) 141
38 Мезенцев Олександр Григорович НПМ(11) 136
39 Дерев’янко Тетяна Валеріївна НХ 135
40 Шрамко Богдана Сергіївна ВТЗ(11) 124
41 Тютюнник В’ячеслав Сергійович ВТЗ 123
42 Івко Ярослава Віталіївна НПМ 120
43 Квас Віталія Вадимівна ВТЗ(11) 110