Рейтинг студентів

Рейтинг студентів І курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

Кількість балів

 

1 Тренбач Каріна Ігорівна ДПМ 261
2 Дуденко Юлія Олександрівна НХ 215
3 Яковенко Світлана Володимирівна НПМ 210
4 Івкіна Діана Денисівна НХ 203
5 Погоріла Карина Миколаївна ВТЗ 201,7
6 Литвиненко Владислав Юрійович ВТЗ 201,6
7 Яцина Ярослав Анатолійович НХ 191
8 Гринчук Марія Олегівна НПМ 181
9 Білоніг Тетяна Володимирівна НІМ 177
10 Пушко Анна Сергіївна ВТЗ 176
11 Пелешенко Аліна Сергіївна НХ 173,4
12 Бутко Богдан Олександрович НХ 172,9
13 Курило Вероніка Олегівна НПМ 169
14 Марченко Діана Олександрівна ДПМ 168
15 Дуригіна Ірина Сергіївна НХ 166
16 Ємченко Артем Вячеславович ДПМ 156
17 Луценко Людмила Русланівна НХ 151
18 Мозговий Назар Михайлович ВТЗ 149,5
19 Нижник Ростислав Олегович ВТЗ 149,3
20 Степаненко Дарія Олександрівна ДПМ 146
21 Яценко Світлана Григорівна НХ 143
22 Богдан Олександр Ігорович ВТЗ 141
23 Ілатовський Денис Олександрович ВТЗ 139
24 Гарбовський Ліліян Васильович ВТЗ 135
25 Кириленко  Августіна Олексіївна НХ 123
26 Дрогальцева Тетяна Сергіївна НХ 120
27 Бекетова Анна Юріївна НХ 119
28 Даценко Артем Олександрович НХ 116
29 Кушнір Микола Олександрович НХ 115

 

Рейтинг студентів ІІ курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

Кількість балів

 

1 Сушко Анна Сергіївна НХ 211
2 Пономаренко Оксана Олегівна НХ 207
3 Панкова Варвара Володимирівна НХ 204
4 Пилипенко Крістіна Петрівна НХ 200
5 Гацько Владилена Володимирівна ВТЗ 195
6 Нанко Олена Олегівна НХ 188
7 Бахмат Дарина Миколаївна НХ 178
8 Оливенко Анастасія Олександрівна ВТЗ 175
9 Чернюк Анжела Сергіївна НХ 174
10 Московець Катерина Сергіївна ВТЗ 170
11 Олійник Тетяна Ігорівна НПМ 164,2
12 Славко Анастасія Олександрівна НХ 163,7
13 Скрипник Дар’я Михайлівна НІМ 162
14 Гомулько Аліна Валеріївна ДПМ 160
15 Закревська Валентина Максимівна НХ 158
16 Кафтанова Ірина Сергіївна НПМ 155,3
17 Маноіле Едуард Едуардович ВТЗ 155
18 Шевченко Наталія Миколаївна НПМ 154,8
19 Белаш Анна Олексіївна НХ 154,6
20 Регеда Наталія Андріївна НХ 150
21 Дудар Ольга Андріївна НХ 150
22 Козир Дарія Русланівна НХ 149
23 Міхно Діана Сергіївна НПМ 149
24 Міхно Ілона Сергіївна НПМ 148,3
25 Непочтова Оксана Віталіївна ВТЗ 148
26 Усач Марина Володимирівна НПМ 147,9
27 Степанченко Єлизавета Олександрівна ДПМ 147
28 Матюх Анна Олександрівна НХ 140
29 Лисенко Катерина Олегівн ДПМ 137
30 Статівка Валерія Павлівна ВТЗ 135,5
31 Гайкалова Наталія Михайлівна НПМ 135,1
32 Ботченко Валерія Андріївна НПМ 134,8
33 Клепач Надія Григорівна ВТЗ 134
34 Білобров Максим Володимирович НХ 133,9
35 Ткаленко Марія Віталіївна НПМ 133,4
36 Шило Євгенія Віталіївна НПМ 133
37 Лихина Світлана Вікторівна НХ 129
38 Закревська Тетяна Максимівна ДПМ 126,1
39 Кус Яна Миколаївна НПМ 126,1
40 Цись Олег Сергійович ВТЗ 123
41 Тарапата Маргарита Петрівна НПМ 121,1
42 Бєлявська Євгенія Анатоліївна НХ 120,6
43 Наконечний Арсен Сергійович НПМ 118
44 Кучеров Євген Олександрович ВТЗ 117,6

 

Рейтинг студентів ІІ курсу (11 кл.)

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

Кількість балів

 

1 Киценко Євгеній Михайлович ДПМ 179
2 Коврига Денис Володимирович НХ 164
3 Помазанов Роман Сергійович НІМ 161,4
4 Невмивако Юлія Костянтинівна ВТЗ 161,1
5 Бондаренко Володимир Володимирович НІМ 159,3
6 Явтушенко Олександр Олександрович ВТЗ 158,9
7 Маркова Наталія Василівна НХ 151
8 Бедюх Юлія Олексіївна НХ 147
9 Дорофей Софія Ігорівна ДПМ 137
10 Іванченко Анастасія Юріївна ВТЗ 129
11 Рябокін Дарія Сергіївна НПМ 125
12 Момот Діана Олександрівна НПМ 123

 Рейтинг студентів ІІІ курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

Кількість балів

 

1 Радченко Анастасія Вадимівна НПМ 206
2 Сантар Олександра Григорівна НПМ 202
3 Пишна Таїсія Олексіївна НІМ 197
4 Пестич Владислав Миколайович ВТЗ(11) 194
5 Зимовець Анастасія Олександрівна ДПМ 194
6 Коротенко Ольга Сергіївна НХ(11) 193,8
7 Лукашова Анастасія Василівна НХ(11) 193,8
8 Фастовець Дмитро Русланович ВТЗ 192
9 Лучак Віталіна Віталіївна ДПМ 188,4
10 Шапочка Ірина Віталіївна НХ 188
11 Ємець Аделіна Романівна НПМ 187,9
12 Курочка Яна Андріївна НПМ(11) 187
13 Момот Марія Валеріївна НХ 185
14 Кулик Ксенія Василівна ВТЗ 184
15 Уманець Дарина Вікторівна ДПМ 180
16 Супруненко Леся Ігорівна ВТЗ(11) 173
17 Рудченко Анастасія Юріївна ВТЗ 169
18 Усенко Юлія Андріївна НХ 168
19 Сердюк Олена Юріївна ВТЗ(11) 167
20 Надженко Аміна Іванівна НХ 165,7
21 Артамонова Марина Вікторівна НПМ 165,6
22 Кириченко Поліна Андріївна НХ 164
23 Сінгх Крістіна Кулвіндерівна НХ 161,3
24 Вовк Дарія Володимирівна НПМ(11) 161
25 Протопопова Тетяна Вікторівна ДПМ(11) 152
26 Загорулько Віталій Миколайович НПМ 151
27 Лут Богдан Віталійович НХ 150,3
28 Царенко Дарія Андріївна НПМ(11) 150,3
29 Ваганова Ірина Володимирівна НІМ 148
30 Попенко Аліна Олександрівна ВТЗ(11) 145
31 Одінцова Олена Олександрівна НПМ 144
32 Ухіна Анна Андріївна ДПМ 143
33 Чаєвський Сергій Олександрович НХ 142,7
34 Вандик Альона Володимирівна ВТЗ 142,1
35 Бондар Богдан Романович НХ 139
36 Рева Владислав Олександрович НПМ(11) 137
37 Дерев’янко Тетяна Валеріївна НХ 136
38 Івко Ярослава Віталіївна НПМ 134,4
39 Дігтяр Євген Миколайович НІМ(11) 134,2
40 Квас Віталія Вадимівна ВТЗ(11) 134
41 Ярмоленко Дмитро Олександрович НХ(11) 133,8
42 Кива Анастасія Дмитрівна ВТЗ 132
43 Мудрак Наталія Володимирівна ДПМ(11) 131
44 Лемешко Наталія Анатоліївна НХ 128
45 Гусак Владислав Володимирович НХ(11) 126,9
46 Клименко Олександр Олександрович НХ 126,7
47 Марущенець Ілона Олександрівна ДПМ(11) 123
48 Косаренко Олег Іванович НХ(11) 113,8
49 Тютюнник В’ячеслав Сергійович ВТЗ 113,8
50 Шрамко Богдана Сергіївна ВТЗ(11) 110

 

Рейтинг студентів ІV курсу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група

Кількість балів

 

1 Кучерявенко Аліна Іванівна ДПМ 204
2 Безпала Вікторія Володимирівна НПМ 196
3 Верещака Інна Анатоліївна ВТЗ 194
4 Харченко Аліна Анатоліївна ВТЗ 192,1
5 Крат Неля Олександрівна ВТЗ 191,7
6 Ткаченко Артем Олексійович НХ(11) 184
7 Стешенко Анжеліка Вікторівна ДПМ 182
8 Семеренко Ілона Олегівна НПМ(11) 181,5
9 Чучмай Владислава Вікторівна ВТЗ 180,8
10 Степаненко Анастасія Олександрівна НХ(11) 180
11 Павленко Надія Юріївна НІМ 179
12 Шевченко Ольга Миколаївна НІМ 177
13 Фесенко Олександр Володимирович НІМ 176,4
14 Андрущенко Богдана Володимирівна ВТЗ 175,8
15 Цилюрик Аліна Валентинівна НХ 174
16 Гавриленко Оксана Андріївна НХ 170
17 Пархоменко Руслан Феліксович ВТЗ(11) 169
18 Купріна Ліна Віталіївна НПМ(11) 157
19 Полідвор Віта Володимирівна НПМ 154,8
20 Шиян Ірина Вікторівна НХ 153,7
21 Гордіяш Дарина Юріївна НХ 152
22 Опухла Олександра Іванівна НХ 149
23 Ібрагімова Анна Олегівна НХ(11) 148,3
24 Сарапин Любов Олександрівна НПМ(11) 148
25 Товстоп’ят Марина Володимирівна ВТЗ(11) 147,92
26 Костін Олександр Ігорович НХ 147,88
27 Щербина Анастасія Олександрівна НХ 142
28 Смольська Катерина Романівна НХ(11) 136,6
29 Качаненко Світлана Анатоліївна НХ 136
30 Башакова Єлизавета Дмитрівна НХ(11) 135
31 Харченко Тетяна Іванівна ВТЗ(11) 133
32 Кириченко Анна Василівна НХ 131
33 Овсій Олена Петрівна НХ 125,4
34 Брижко Діана Віталіївна ВТЗ(11) 125,3
35 Попова  Вікторія Михайлівна ВТЗ(11) 110
36 Троян Катерина Сергіївна ВТЗ 109,8
37 Нечай Яна Миколаївна НХ 108,9