Перегляд студентських презентацій за темою «Країни Європи»

UCH_9124 UCH_9126 UCH_9129 UCH_9132 UCH_9210В рамках проведення декади комісії соціально – економічних та природничих дисциплін  був влаштований перегляд  студентських презентацій за темою «Країни Європи». Такий вид роботи час від часу виконують студенти в мікрогрупах на заняттях з географії. Паперовий варіант підкріплюється публічним виступом студентів, в ході якого вони презентують свою роботу, отримують запитання від аудиторії. На думку викладача, така навчальна діяльність сприяє розвитку пізнавальних, творчих навичок студентів, критичного мислення, вмінь самостійно шукати інформацію, вчить працювати в групах, розподіляти обов’язки та достойно представляти свою роботу.  В ході поставленої задачі студенти вчаться розв’язувати певну проблему, що так важливо для подальшої успішної професійної культурної  діяльності.

Застосування такого виду роботи  отримало позитивні відгуки та схвалення серед студентства. Вони завжди із задоволенням та справжньою зацікавленістю ставляться до подібних завдань.

В конкурсі стінгазет на кращий кросворд, ребус, загадку, вірш чи вікторину, які мають відношення до дисциплін «Математика», «Фізика», «Хімія», «Біологія», «Інформатика», «Географія» перше місце отримали студенти групи І НХ, друге місце – І НПМ, НІМ, третє місце –  І ДПМ.

Вітаємо переможців конкурсу  студентів І НХ: Шапочку Ірину, Усенко Юлію, Момот Марину, Лут Богдана, Лемешко Наталію. Бажаємо нових звершень та перемог.

Ж.В. Могильник

You may also like...

Залишити відповідь