28 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 року № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

Напередодні в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбувся круглий стіл. Викладач охорони праці Харлан Н.П. розповіла про основні вимоги та заходи щодо дотримання безпечних умов праці в закладах культури, провела інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

Характерною рисою життя кожного з нас повинно стати суворе дотримання вимог безпеки праці при виконанні будь-якої роботи.

 

UCH_6460UCH_6465

 

You may also like...

Залишити відповідь