Абітурієнту

Накази про зарахування

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ«Декоративно-прикладне мистецтво»: 1. Гетьман Крістіна Ігорівна 2. Зінова Єлизовета Миколаївна3. Косенко Максим Русланович4. Макаревич Валерія Миколаївна5. Маркова Вікторія Ігорівна «Народна хореографія»: Альжинська Анастасія АндріївнаГородчаніна Владислава ОлександрівнаКожома Надія ВячеславівнаСосницька Поліна ВалентинівнаТкаченко Єлизавета Василівна «Організація діяльності вокального колективу»: Дудник Анастасія СергіївнаЄлісєєв Тимофій Володимирович.Свиридова Діана Анатоліївна «Організація діяльності інструментального колективу»

Детальніше

Бали за творчий конкурс 11 клас (основна сесія )

Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ОПП Декоративно-прикладне мистецтво № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Будай Марта Владиславівна1792Дзюбинський Валентин Олександрович1573Микитенко Сніжана Олегівна1684Шульга Аліна Геннадіївна1285Криворучко Валерія РусланівнаНе з’явилася.  Спеціальність 024 Хореографія  ОПП Народна хореографія № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Бажан Єлизавета Олександрівна1852Балаклицька Сніжана Олексіївна1803Білокінь Анастасія Сергіївна1954Грищенко Леся Сергіївна1855Соловйова Майя Русланівна190

Детальніше

Рейтинговий список (базова загальна середня освіта)

Детальніше

Рейтинговий список (повна загальна середня освіта)

Детальніше

Бали за творчий конкурс (заочна форма навчання)

Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ОПП Декоративно-прикладне мистецтво № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Бажан Діана ОлексіївнаНе з’явилася.2Ващенко Ярослава Андріївна1563Калабухова Софія Максимівна1854Толкачова Тетяна Олександрівна173  Спеціальність 024 Хореографія  ОПП Народна хореографія № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Корінь Марія Миколаївна1902Набока Галина Петрівна1603Нечитайло Яна Олександрівна1704Штепа Таїса Миколаївна180 Спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної

Детальніше

Рейтинговий список 9-11 клас (додаткова сесія – контракт)

Детальніше

Бали за творчий конкурс 9-11 клас (додаткова сесія – контракт)

Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ОПП Декоративно-прикладне мистецтво № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Остапенко Анастасія Юріївна169  Спеціальність 024 Хореографія  ОПП Народна хореографія № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Мостова Вікторія Олександрівна1902Півень Дарія Олександрівна1903Більчич Каріна Григорівна180 Спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності  ОПП Видовищно-театралізовані заходи  № п.пПрізвище, ім`я по батьковіКількість

Детальніше

Розклад проведення творчих конкурсів (заочна форма та додаткова сесія 9-11 кл)

Детальніше

Бали за творчий конкурс (9 кл.)

Спеціальність 023 « Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» освітньо-професійна програма «Декоративно-прикладне мистецтво» № з/пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Гетьман Крістіна Ігорівна1562Зінова Єлизавета Миколаївна1553Косенко Максим Русланович1654Макаревич Валерія Миколаївна1515Маркова Вікторія Ігорівна141 Спеціальність 024 «Хореографія» освітньо-професійна програма «Народна хореографія» № з/пПрізвище, ім`я по батьковіКількість балів за творчий конкурс1Альжинська Анастасія Андріївна1902Городчаніна Владислава Олександрівна1803Кожома Надія Вячеславівна1904Сосницька Поліна Валентинівна1955Ткаченко

Детальніше

Бали за індивідуальну усну співбесіду з Української літератури (9 клас)

Спеціальність 029» Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійна програма «Інформаційна та бібліотечна справа» № з/пПрізвище, ім`я по батькові Кількість балів за індивідуальну усну співбесіду з Української літератури1Боряк Анна Миколаївна1402Сало Анна Олександрівна1603Сахно Богдан Станіславович170

Детальніше

Програми творчих конкурсів

Спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» Освітньо-професійна програма  «Видовищно-театралізовані заходи»  Вимоги до проведення творчого конкурсу: творчий конкурс відбувається дистанційно; художнє виконання абітурієнтом літературних творів різних жанрів класичної, сучасної української  та зарубіжної  літератури ( вірш, байка або гумореска, уривок з прозового твору), які абітурієнт повинен самостійно підготувати за власним вибором.  Параметри оцінювання розуміння змісту твору, що виконується

Детальніше

Розклад проведення творчих конкурсів та індивідуальної усної співбесіди з Української літератури (11 клас)

Детальніше

Спеціальності

ПРОФЕСІЙНІ ТА КАР’ЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИПУСКНИКА ГАДЯЦЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ ім. І.П.КОТЛЯРЕВСЬКОГО ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (Організація діяльності вокального колективу, Організація діяльності інструментального колективу, Видовищно-театралізовані заходи) менеджер, організатор культурно-дозвіллєвої сфери; керівник закладу культури; методист закладу культури; художній керівник вокального, інструментального, театрального колективу; артист естради; режисер, ведучий театралізованих заходів ХОРЕОГРАФІЯ (Народна хореографія) артист, керівник, викладач хореографічного

Детальніше

Сервіс підтримки реєстрації електронних кабінетів вступників

Консультаційний пункт Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського: початок роботи з 23 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 без вихідних Контактний телефон: 066-830-43-78 Електронна пошта: vstup@inforesurs.gov.ua Графік роботи «гарячої лінії» Понеділок – п’ятниця     9.00 - 18.00 Субота – неділя               9.00 – 15.00 Телефони: (044)290-18-13 (067)551-24-74  (093)342-38-63  (095) 281-13-54 Телефони:   (гаряча

Детальніше

Перелік освітніх компонентів

Освітньо-професійна програма «Видовищно-театралізовані заходи»ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ КОМПОНЕНТІВ Історія зарубіжної та української культури Основи психології та соціальної педагогіки Народознавство Історія мистецтв Соціологія культури Людина в соціокультурному середовищі Менеджмент соціально - культурної сфери Безпека життєдіяльності Основи охорони праці Фізична культура Іноземна мова Основи соціокультурного підприємництва Основи акторської майстерності Основи макіяжу гриму Соціокультурна діяльність Основи маркетингу Організація культурно-дозвіллєвої діяльності

Детальніше

Положення про приймальну комісію

І. Загальна частина 1. Приймальна комісія Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського (далі - Приймальна комісія) - робочий орган вищого навчального закладу, передбачений частиною першою статті 39 Закону України «Про фахову передвищу освіту» (далі - Закон), що утворюється для організації прийому вступників. Строк повноважень Приймальної комісії становить один календарний рік. Приймальна комісія працює

Детальніше

Строки вступу 2022

На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою навчання (основна сесія) Реєстрація електронних кабінетівз 23 червня 2022р.Початок прийому: - заяв та документів; - відеоматеріалів творчого конкурсу вступників30 червня 2022р.Закінчення прийому: - заяв та документів;о 18.00 13 липня- відеоматеріалів творчого конкурсу вступниківо 17.00 13 липняСтроки проведення творчих конкурсів та індивідуальних усних співбесідз 14

Детальніше

Контакти

Консультативний пунктпрацює з 23 червня 2022 рокутелефон: +38066 8304378 графік роботи:з 8-00 до 17-00 без вихідних Електронна пошта приймальної комісії: vstup@guc.org.ua Відповідальний секретар приймальної комісії Підгайна Лідія Анатоліївна +38 095-730-26-42 Заступник секретаря приймальної комісії Гузій Руслан Михайлович +38 099-235-00-08 Інформаційна та бібліотечна справа Коблиця Наталія Григорівна 066-668-15-11 Декоративно-прикладне мистецтво Середа Ірина Григорівна 097-177-74-92 Кисіль Оксана

Детальніше

Правила прийому 2022

Провадження освітньої діяльності у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України. Правила прийому розроблені Приймальною комісією Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського (далі – Приймальна комісія) відповідно до Умов прийому на навчання  для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра в 2022 році (далі

Детальніше

Вартість навчання

№п/п                                                                          Назва послугВартість послуги,  грн. (за рік)        1.Навчання за контрактом(денна форма) 2022  023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація:  Декоративно-прикладне мистецтво8500,00  024 Хореографія:  Народна хореографія9600,00 028 Менеджмент соціокультурної діяльності:  Організація діяльності вокального колективу (пісенне мистецтво)12300,00 Організація діяльності інструментального колективу(інструментальне мистецтво)12300,00 Видовищно-театралізовані заходи9100,00 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа:  Інформаційна та бібліотечна справа6900,00      2. Навчання за контрактом (заочна форма) 2022  023 Образотворче мистецтво,...

Детальніше

Перелік документів та вступні іспити

Вступники подають такі документи: Заяву та мотиваційний лист (в електронній формі через електронний кабінет); Копію документа про освіту (державного зразка); Копії документу, що посвідчує особу, військово-облікового документу; 4 кольорові фотокартки 3х4; Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера ДПА; Медична довідка форма 086/О (для вступників на ОПП "Народна хореографія") Інші документи можуть бути подані вступником, якщо

Детальніше

Програма індивідуальної усної співбесіди з української літератури

для вступників на основі базової загальної середньої освіти ЗМІСТ ПРОГРАМИ Усна народна творчість Загальна характеристика календарно-обрядових, суспільно-побутових та родинно-побутових пісень.  Пісні Марусі Чурай. «Віють вітри», «Засвіт встали козаченьки». Історичні пісні. «Ой Морозе, Морозенку», «Чи не той то хміль».  Тематика, образи, зміст народних дум і балад.  «Дума про Марусю Богуславку». Балада «Ой летіла стріла». Давня українська

Детальніше