300-річчя Козельщини

Полтавський край багатий пам’ятними видатними особистостями, чарівними краєвидами та історичними місцями. Одним із таких місць є Козельщина – селище козацької волі, багатий легендами та історією край, який в цьому році 28 вересня відзначав своє 300-річчя.

Не залишились осторонь  цього заходу і студенти та викладачі нашого навчального закладу, адже взяли участь у театралізованій легенді про Козельщину (за сценарієм колишнього викладача коледжу Онопрієнко В. В.). Сама назва селища історично пов’язана з особистістю козака Козельського, який подарував ікону Пресвятої Богородиці графу Капністу, в долі якого ця ікона відіграла неабияку роль, врятувавши його доньку Марію від невідомої хвороби. В основу сценарію й була покладена ця легенда, де життя козаків в танці продемонстрували студенти ансамблю народного танцю “Джерело” (керівник Островний Г.О.), роль Марії зіграла студентка IV курсу спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” Товстоп’ят Марина (керівник Даніленко Л.В.).

Козельщина радо зустрічала студентів та викладачів нашого коледжу, організаторами була проведена цікава та змістовна  екскурсія історичними місцями: до собору Різдва Богородиці та до жіночого монастиря, де розміщена старовинна історична ікона Пресвятої Богородиці.

Після закінчення концерту студенти та викладачі провели зустріч з аматорськими колективами Козельщинського РБК, зразковою студією народного танцю “Ангаш” (керівник Гнідаш А.), де розповіли про умови вступу та навчання в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

You may also like...

Залишити відповідь