9 листопада – День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. В цей день ми маємо нагоду вклонитися Слову за  його красу та виразність, влучність та розмаїття. Мова, душа нації, як величний Дніпро, вона увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів, живого спілкування. Мова об’єднує людей в одне ціле, в одну націю – а це є важливим чинником самовизначеності нації, надійною основою розвитку держави. Нині ми є свідками того, як українське слово у вирішальні часи новітньої історії зближує українців  і формує ставлення світової спільноти до нас як до нації.

Зазначу, що студенти І курсу Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського  не залишилися осторонь, а теж готувалися до сьогоднішнього свята. Вони підготували стінгазети, присвячені Дню мови.

Отож, бажаю всім поціновувачам української  мови утверджувати  рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну і українців. З Днем української писемності  та мови!

О.В.Базавлук, викладач української мови

You may also like...

Залишити відповідь