А Сотня відлетіла в небеса…

Згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам̕ яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого країна відзначає День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості українців, які віддали своє життя під час Революції гідності,  відстоюючи права і свободу людей, європейське майбутнє України.

 

Саме сьогодні, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг до Дня пам̕яті Героїв Небесної Сотні «Вклонімось до землі всім тим, хто в серці буде жити вічно».

Захід підготовлено і проведено за участі студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського, завтрашніх працівників культури, що проходили виробничу практику на базі Гадяцького районного будинку культури.

Мешканці  міста, представники місцевої влади, учні шкіл, студенти коледжу  прийшли сюди щоб ще раз згадати про героїв, які загинули  за краще майбутнє,  за те, щоб в кожного з нас була надія, віра у краще життя.

Це наш святий обов’язок – зберегти світлу пам’ять про українців, які поклали власне життя в ім̕ я нашої держави і за  кожного з нас.

Воістину, Герої не вмирають!

You may also like...

Залишити відповідь