Актуальність педагогічних поглядів Я.А.Коменського

11 квітня цього року  в Гадяцькому училищі культури ім. І. П.  Котляревського відбулося чергове засідання школи педагогічної майстерності на тему: «Актуальність педагогічних поглядів Я.А.Коменського».

Методист училища В.І.  Криворучко проінформувала присутніх про особливості розвитку освіти у ХХІ столітті та про  новітні технології, які мають місце не тільки у світовій, а й у вітчизняній педагогічній практиці, а також наголосила на тому, що багатьом важливим сучасним досягненням у навчально-виховному процесі людство завдячує Я. А.Коменському.

Детальну характеристику всіх найважливіших новацій у системі навчання і виховання підростаючого покоління, запропонованих чеським  філософом, релігійним, громадським діячем і нарешті шкільним вчителем

Я.А.Коменським, зробила викладач психолого-педагогічних дисциплін училища Н.П. Боцула.

У своєму виступі вона звернула увагу на важливість принципу природовідповідності  навчання; зміст освіти та  дидактичну систему у пансофічній школі; особливості морального  виховання  та вимоги до діяльності вчителя і довела, наскільки  важливими для сучасної педагогічної науки і, зокрема нашого  навчального закладу,  є всі ті положення, які були розроблені великим педагогом ще у ХVІІ ст.

UCH_5485

UCH_5486

 Н.І.Горбачик, викладач училища

You may also like...

Залишити відповідь