Біда одна – проблема спільна: СНІД

20171130_110928 20171130_110656 

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В цей день в усьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий,  говорять про масштаби  трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства.

1 грудня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Біда одна – проблема спільна: СНІД», присвячена  Всесвітньому  дню боротьби зі СНІДом. На заході були присутні студенти ІІІ курсів спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи»,  «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво».

Присутні на заході переглянули короткометражний художній фільм Д.Никифорова «Червона мітка», який пропагує здорові взаємовідносини і профілактику ВІЛ. Сюжет фільму є символічним і метафоричним. Поїзд далекого прямування,   як дорога довжиною в життя, де безпека необізнаності суперечлива, а втеча може виявитися куди небезпечнішою осмисленого сприйняття ситуації.  Також  із  студентами було проведено експрес-опитування «Що ти знаєш про СНІД?», під час якого студенти виявили високу поінформованість з питань профілактики ВІЛ/СНІДу.

Мабуть, кожному здається, що СНІД існує десь дуже далеко і зовсім нас не стосується. Проте це не так. Легковажність чи необачність може призвести до трагічних наслідків. Зроби свій вибір – збережи життя.

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь