Благодійна акція «Наші діти»

          4 червня студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського та викладач Лимарь Анастасія Сергіївна приєдналися до благодійної акції «Наші діти» для дітей і дорослих з обмеженими можливостями, присвяченої Всесвітньому дню захисту дітей. Захід був проведений на території фермерського господарства “Добро Крафт” у селі Малі Будища.

          Студенти-аніматори долучилися до розважальної програми, подарувавши дітям справжнє свято. Вихованці Гадяцького центру комплексної реабілітації отримали задоволення та багато позитивних емоцій під час гри з аніматорами. Дітки не тільки отримали змогу відпочити на свіжому повітрі, спостерігаючи за тваринами, а потрапили на справжнє свято щасливого дитинства. Також дітей пригощали різноманітними солодощами, кашею та лимонадом.

          Незабутні емоції отримали не тільки діти, а також студенти. Адже даруючи радість іншим, стаєш щасливим. А коли нам радісно, хочеться поділитися цим станом з іншими.

          Директор реабілітаційного центру Є.Ф. Апарін висловив подяку викладачам та студентам спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» за увагу до діяльності центру, небайдуже ставлення до дітей та активну громадську позицію. В свою чергу студенти дякують організаторам акції за отриману можливість долучитися до свята.

А.Лимарь, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь