Буккросинг на бібліотечному майданчику

11 травня 2017 р. відбулося відкриття майданчику біля центральної районної бібліотеки ім. Лесі Українки, в якому взяли участь і студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Студентки ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» розпочали захід словами про книгу, її особливий світ,  та про те, що саме читаючи,  ми можемо «відчути смак життя» і «навчитися долати перешкоди».

Потім виступила директор бібліотеки Ольга Красюк, яка висловила подяку всім організаціям, які приклали зусиль до створення такого чудового майданчика, де зможуть тепержителі міста та району відпочити, почитати книги, переглянути відео-фільми. Також, Ольга Володимирівна дякувала директору коледжу Анатолію Насменчуку, за підтримки якого було створено книжковий будиночок і подаровано для новоствореного майданчика, тим самим продовжуючи традицію буккросингу (вільного руху книг), розпочату минулого року.

Якщо ви маєте улюблену книгу, яку прочитали і бажаєте поділитись нею з іншими – до ваших послуг книжковий будиночок буккросингу.

Тут ви можете також знайти для себе іншу книгу, що вас зацікавить.

Найголовніша мета і правило буккросингу – можливість обміну і постійний рух книг.

Відбирайте для буккросингу не ті книги, яких хотіли б позбутися, а ті, які справили враження і ви радите прочитати їх іншим.

Книгу, отриману в результаті книгообміну, в жодному разі не залишайте у власній шафі, поверніть на полицю буккросингу для подальшого використання.

Пам’ятайте, таким чином ви збагачуєте свій внутрішній світ і тим сам даруєте книзі нове життя!

UCH_4856 UCH_4858 UCH_4864 UCH_4872 UCH_4877 UCH_4879 UCH_4882 UCH_4894 UCH_4896

You may also like...

Залишити відповідь