«БИТВА СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ»

28 листопада студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського стали учасниками інтелект-шоу «Битва спеціалізацій», на яке так довго чекали. І саме цього дня усі спеціалізації уже вкотре довели, що вони не тільки гарні, талановиті і творчі, а й розумні та ерудовані.

Участь в змаганні взяли команди спеціалізацій «Видовищно-театралізавані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво». Впродовж усієї «битви» гравці переконалися, що дуже важливим фактором є командна гра, адже вони  «доповнювали» один одного, кожен хвилювався за свого товариша, намагався максимально допомогти  та, звичайно,  прагнув привести команду до фінішу з найбільшою кількістю балів. На сцені панував дух змагання, що надавав натхнення і бажання перемогти, і звісно, була присутня запекла боротьба між командами, що не давала ні на хвильку перепочити.

Не обійшлося і без конкурсу капітанів, під час якого всі капітани з гідністю витримали випробування, відповівши за хвилину на якомога більшу кількість запитань.

Досить неординарним  та цікавим та стало рішення організаторів інтелект-шоу створити команди, одним із представників яких був випускник тієї чи іншої спеціалізації. Також важливим та справедливим фактом було те, що ведучими заходу також стали запрошені випускники коледжу Ірина Силенко та Олег Демиденко, які переконливо довели свою майстерність та професійність. Завдяки такому рішенню організаторів інтелект-шоу було неможливим хоч якось фальсифікувати гру – саме тому кожна команда власними силами доводила свою першість.

Цікаво, що гостями на нашому заході стали й школярі з Петрівки-Роменської, які на власні очі переконалися, яке  яскраве та творче життя вирує в нашому коледжі.

Організаторами заходу є викладачі коледжу: Сидоренко Галина Григорівна та Криворучко Валентина Іванівна, які доклали багато зусиль, щоб створити для студентів справжній вечір відпочинку та випробувань: перевірити команди на знання питань з історії нашого коледжу, культури, історії, театру, літератури, кіно та інших загальних питань.

 

Всі учасники подарували глядачам безліч емоцій, змусити кожного хвилюватися за команду-фаворита та підтримувати її гучними оплесками, оваціями.

Цього вечора  інтелект-шоу обрало свого переможця.  Ним стала команда спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», яка набрала 126 балів. З відривом усього в 4 бали завершила гру спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво». Та й загалом усі команди показали гідний рівень знань.

Не менш «гарячою» можна  назвати й роботу журі на чолі з директором коледжу Анатолієм Миколайовичем Насменчуком, якому допомагали викладачі Жанна Вікторівна Могильник та Валентина Семенівна Горошко, а також випускники Поліна Грінченко й Тарас Близнюк, адже їм довелося надзвичайно швидко реагувати на запеклу боротьбу команд. Приємно, що у залі було багато викладачів, які по-новому змогли побачити своїх студентів.

Усі, без винятку, команди наприкінці інтелект-шоу отримали солодку нагороду за свої знання та гарний настрій, подякувавши організаторам за чудовий вечір та гарну атмосферу.

Таїсія Пишна, Роман Помазанов, студенти групи IV НІМ

You may also like...

Залишити відповідь