Через тридцять років …

Червень  у навчальних закладах – це пора останніх дзвінків, підсумкової атестації, державних іспитів, свят вручення атестатів, дипломів, пора розставання зі своєю almamater.

UCH_6240 UCH_6248

Але у багатьох навчальних закладах це ще й той час, коли зустрічаються випускники минулих років.

17 червня відбулася зустріч випускників 1987 року Гадяцького культурно-освітнього училища ім. І.П. Котляревського – так тоді називався навчальний заклад, що здобули освіту за спеціальністю» Клубний працівник, керівник оркестру народних інструментів».

Для всіх, хто зміг приїхати на цю зустріч вона стала справді значною подією у їхньому житті: перегляд музейної експозиції коледжу, чорно – білих фотографій, де кожен зміг знайти себе молодого, спогади про викладачів, багатьох з яких вже сьогодні немає, однокурсників, спогади про перші творчі здобутки, про участь у мистецьких колективах…

По різному склались долі хлопців та дівчат, але більшість з випускників успішно працюють у галузі культури, освіти.

Сьогодні- ж їх рідний навчальний заклад –  Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського приємно здивував їх  затишними аудиторіями, ошатним зовнішнім виглядом, гарним гуртожитком, якого у «їх часи» ще не було.

І що важливо – жоден з випускників  не пожалкував, про те, що ті далекі часи прийшов навчатись до училища. Мало того, сьогодні бувші наші студенти є активними пропагандистами серед молоді найкращого вищого навчального закладу –  Гадяцького  коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котля-ревського.

 Директор коледжу, у 1984 – 1987 роках- класний керівник групи «народників» А. Насменчук

You may also like...

Залишити відповідь