Декада циклової комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін

В сучасній системі наук проходить процес взаємного проникнення і зв’язку між науками. Розвиваючись, кожна наука не лише поглиблює свої знання про природу, але і розширює межі своїх досліджень. В рамках декади циклової комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін студенти І-х курсів мали можливість познайомитися з діяльністю людей різних епох, різних країн, різних сфер діяльності, яких об’єднує одне – вони змінили світ.

Виховний  захід «Люди, які змінили світ» та фізико-математичний турнір «Калейдоскоп цікавих миттєвостей» серед студентів І-х курсів проведено викладачами Павленко Г.В. та Харлан Н.П.

Прості правила, цікаві запитання, гра в команді – все це яскрава дійсність в рамках декади циклової комісії.  Турнір проходив в нестандартній формі, студенти показали колективізм, логіку, проявили кмітливість.

Усі учасники турніру отримали задоволення від ігрових етапів роботи, від спільно пережитих емоційних сплесків. В напруженій боротьбі перемогла команда студентів «Вінкс» (Брілевська Анюта, Шевченко Тетяна, Іващенко Анна, Тіхонова Катерина, Одинець Альона).

You may also like...

Залишити відповідь