День Гідності та Свободи

UCH_1287 UCH_128921 листопада в актовій залі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського  проведено годину політичного інформування студентів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Викладач історії Недвига О.М. зупинилась на подіях трирічної давності, коли група нескорених студентів вийшла на холодний граніт у центрі Києва з вимогою – підписати Угоди про асоціацію з Євросоюзом і не стримувати рух України до Європи.

На жаль, тодішній уряд не дослухався до вимог студентів та жорстоко розправився з мітингувальниками. Трагічні події 94 днів осені – зими 2013 -2014 рр. ввійшли в національну історію як революція Гідності та Свободи.

Студенти училища прослухали Звернення президента України П.Порошенка до українського народу з нагоди дня Гідності та Свободи,  в якому він зауважив: «Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам’яті Небесна Сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Ми рухаємося в правильному напрямку і до правильних цілей. Та шлях до європейських зірок , як і будь-який інший, пролягає крізь терни. Тому в дорозі так важко. Тому й прорахунки при вирішенні надскладних завдань неминучі».

Сьогодні Україна та Європа значно ближчі одна до одної, ніж три роки тому. Це означає, що плани й вимоги Євромайдану втілюються в життя.

Долаючи величезний політичний, військовий, економічний супротив з боку російського агресора нове українське суспільство наполегливо і невпинно будує власний європейський дім.

You may also like...

Залишити відповідь