«День смішного Валентина»

mh20vV0KGcg t7EcOc2BWoM

Виробнича практика , для студентів-практикантів, стала  серйозним та  важливим  етапом  навчання на IV курсі, бо її  метою є  закріплення та застосування на практиці знань, отриманих студентами  в коледжі:  самостійне випробування  себе у якості сценариста, режисера-постановника, ведучого, актора, а також соліста-виконавця.

14 лютого студенти-практиканти ІV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»,«Народне інструментальне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського на базі Гадяцького районного Будинку культури провели конкурсно-розважальну програму «День смішного Валентина». Студенти взяли активну участь у проведенні заходу, крім виконання художніх номерів студентам довелося готувати пари, залучивши учнівську молодь м. Гадяч. В залі ввесь час панувала приємна атмосфера, яку створили не лише учасники, а й глядачі, які  дякували бурхливими оплесками.

Студенти самостійно у виробничих умовах застосовували професійні вміння та навички, які вони отримали в коледжі. Практиканти гідно представили свої творчі здібності у  заліковому заході.

М.Пономаренко, студентка ІV ВТЗ

You may also like...

Залишити відповідь