День відкритих дверей

Посилання на стрім

         

Вибір професії – це одне з найважливіших питань, що постає перед кожною молодою людиною, яка закінчує навчання у школі. І цей вибір має бути свідомим та виваженим, адже обрана професія  – це запорука цікавого, благополучного та щасливого життя.

     24 листопада в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського традиційно відбувся день відкритих дверей. Захід проходив дистанційно і транслювався у прямому ефірі на сторінці коледжу у Facebook. З вітальним словом до абітурієнтів звернувся директор коледжу, відмінник освіти, заслужений працівник культури України Анатолій Миколайович Насменчук, який  розповів про основні переваги навчання в нашому коледжі. У ході Дня відкритих дверей вступники дізналися про спеціальності та напрями, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі, умови навчання і проживання студентів. А з правилами  вступу до нашого закладу освіти абітурієнтів познайомив відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Михайлович Гузій.

   Також в межах Дня відкритих дверей проводилися онлайн зустрічі абітурієнтів та їхніх батьків з головами  циклових комісій спеціальностей, які протягом дня надавали консультації щодо навчального процесу, організацію дозвілля та побуту студентів, перспектив працевлаштування випускників.

    Отже, якщо ваше серце належить мистецтву і ви мрієте самореалізуватися у соціокультурній сфері, то двері нашого закладу освіти завжди відкриті саме для вас. Приєднуйтесь до дружної родини котляревців! Ми чекаємо на вас!

 Ольга ЖИТЧЕНКО, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь