День відкритих дверей

Щороку у кінці листопада Гадяцький коледж культури і мистецтв імені І.П.Котляревського гостинно відкриває свої двері для майбутніх абітурієнтів.

День відкритих дверей – це традиційний захід, у рамках якого майбутні вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити свій перший крок до професійної освіти в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з  якою саме сферою діяльності пов̕ язати своє життя.

29 листопада 2019 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського був проведений День відкритих дверей.  Цього дня до навчального закладу прибули абітурієнти, батьки, керівники творчих колективів закладів культури області з міст: Гадяча, Полтава, Глобине, Липової Долини, Козельщини, Лохвиці та з Лохвицького, Козельщинського, Зіньківського, Миргородського і Гадяцького   районів.

«Ваш успіх починається з вибору професії. Вступ до нашого навчального закладу – це перший крок до самостійного життя. Сьогодні повністю реалізувати себе може людина, яка має якісну освіту, таку ви й отримаєте у коледжі культури і мистецтв, – зазначив директор коледжу, заслужений працівник культури України А.М.Насменчук у ході зустрічі з абітурієнтами та їхніми батьками, – будьте наполегливими й ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Ваша доля – у ваших руках!»

У  День відкритих дверей учні загальноосвітніх шкіл мали можливість дізнатися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі, та Правила прийому до закладу освіти від заступника директора коледжу з навчальної роботи Харковини Л.М. та секретаря приймальної комісії Гузія Р.М.; заступник директора з практичного навчання С.П.Боцула  разом з головами комісій ознайомила зі специфікою роботи на комісіях. Майбутні абітурієнти також отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2019-2020 навчальному році.

У цей день відбулися зустрічі дітей та їхніх батьків із головами циклових комісій, під час яких відвідувачі одержали детальну інформацію щодо навчального процесу, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів. А ще школярі поспілкувалися зі студентами, які ділилися особистим досвідом та думками. Учні шкіл оглянули навчальні  аудиторії та відвідали музей коледжу, ознайомилися з матеріально-технічною базою. Завідуюча музеєм Горошко В.С. познайомила  дітей  з історією навчального закладу та надала детальну інформацію про відомих випускників. Усі абітурієнти отримали буклети, які містять вичерпну  інформацію про набір до коледжу.

Сподіваємося, що екскурсія коледжем культури допомогла абітурієнтам більш детально дізнатися про студентське життя, побачити перспективи, які гарантує навчання в нашому закладі, та переконатися, що це справді  заклад освіти, в якому навчаються успішні, талановиті та креативні студенти.

Отже, усе геніальне просто. Вибираючи професію, слід враховувати власний характер та відповідність особистих якостей. Потрібно пам’ятати, що здійснити відповідальний крок вибору потрібно свідомо, враховуючи свої нахили та здібності. А ще слід керуватись ясним розумом, чистим серцем і порадою батьків. Оскільки, вдало обрана професія підсилює задоволеність життям.

О.В.Базавлук, викладач коледжу

 

 

 

 

You may also like...

Залишити відповідь