День відкритих дверей коледжу

Правильно обрана в житті кожної людини професія – це одна із складових успішного кар’єрного зросту. Вибирати слід не тільки професію, а пов’язаний з нею відповідний стиль життя та вид діяльності.

Щоб допомогти учням шкіл правильно визначитись з вибором професії, 17 лютого 2017 року  в Гадяцькому коледжі   культури і  мистецтв імені І.П.Котляревського був проведений День відкритих дверей. Цього дня до навчального закладу приїхало близько 70 абітурієнтів : з  Лебедина, Миргорода,  Семенівки, Полтави та Полтавського району, Гребінки, Козельщини, Липоводолинського, Роменського районів,  Зіньківського та Гадяцького районів.

Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Насменчук А.М., який надав детальну інформацію про навчальний заклад, наголосивши, що «коледж – це заклад майбутнього», оснащений комп’ютерними та навчальними аудиторіями, технічною базою – все це допомагає одержати високу професійну підготовку.

Відповідальний секретар приймальної комісії Мосякіна С.П. детально ознайомила присутніх з умовами вступу до коледжу на денну та заочну форми навчання. Кожен абітурієнт отримав буклети, листівки з детальною інформацією, що учасників заходу. Заступник директора з практичного навчання Боцула С.П. провела екскурсії  коледжем, всім було надано індивідуальні консультації з фаху, юнаки та дівчата відвідали гуртожиток навчального закладу, ознайомилися з умовами проживання в ньому.

Окрасою заходу став концерт студентів коледжу та    випускників минулих років.

UCH_2734 UCH_2762 UCH_2760 UCH_2757 UCH_2752 UCH_2748

UCH_2767UCH_2743 UCH_2740

 

О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь