Діти сьогодні – це світ завтра!

Щороку,  в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

31 травня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського для студентів ІІ – ІІІ курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»,  «Народне пісенне мистецтво» та для слухачів відділення підвищення кваліфікації категорії завідуючі шкільними бібліотеками було проведено  годину спілкування «Діти сьогодні – це світ завтра!»

Майже в кожній сім’ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє  нашої України Потрібно, щоб батьки  бачили в кожній дитині людину майбутнього. А для цього вони мусять, у першу чергу, поважати дитину, турбуватися про її здоров’я, освіту, особистим прикладом виховувати в дитині чесність і справедливість.

Дитинство – чарівний світ, де збуваються усі мрії, бажання, забаганки. Люди розуміють цю істину тільки в дорослому віці. Цей період життя пролітає дуже швидко, але він найвеселіший, найбезтурботніший, найцікавіший. Це пора мрій, незабутніх моментів, щирості й радості. Спогади дитинства: барвисті, духмяні й теплі. Так хочеться зберегти у пам’яті все, не розгубивши жодної краплиночки, жодної деталі, подробиці, поринути у чарівний світ, просвітліти душею, доторкнутися до історій, знайомих кожному, прийти на побачення із добрим минулим, адже всі ми родом із дитинства.

О.Терещенко

 

You may also like...

Залишити відповідь