Діти сьогодні – це світ завтра!

Щороку,  в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

31 травня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського для студентів ІІ – ІІІ курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»,  «Народне пісенне мистецтво» та для слухачів відділення підвищення кваліфікації категорії завідуючі шкільними бібліотеками було проведено  годину спілкування «Діти сьогодні – це світ завтра!»

Майже в кожній сім’ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє  нашої України Потрібно, щоб батьки  бачили в кожній дитині людину майбутнього. А для цього вони мусять, у першу чергу, поважати дитину, турбуватися про її здоров’я, освіту, особистим прикладом виховувати в дитині чесність і справедливість.

Дитинство – чарівний світ, де збуваються усі мрії, бажання, забаганки. Люди розуміють цю істину тільки в дорослому віці. Цей період життя пролітає дуже швидко, але він найвеселіший, найбезтурботніший, найцікавіший. Це пора мрій, незабутніх моментів, щирості й радості. Спогади дитинства: барвисті, духмяні й теплі. Так хочеться зберегти у пам’яті все, не розгубивши жодної краплиночки, жодної деталі, подробиці, поринути у чарівний світ, просвітліти душею, доторкнутися до історій, знайомих кожному, прийти на побачення із добрим минулим, адже всі ми родом із дитинства.

О.Терещенко

 

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу