Допоки пам’ять в серці не згасає Небесну Сотню будем пам’ятать

Свідомість українців постійно змінюється. Майдан та Революція Гідності сколихнули не лише Україну, а й увесь світ.

Зігріта палкими серцями мільйонів національно свідомих українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава Україна довела  Європі і всьому світові, що українці – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти  свій демократичний вибір.

19 лютого 2016 року в Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського відбувся масовий захід – літературно-музична композиція «Допоки пам’ять в серці не згасає Небесну Сотню будем пам’ятать», присвячену Дню пам’яті героїв Небесної Сотні, підготовлена студентами спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» під керівництвом викладача режисерських дисциплін  Судакової Н.Д.

Події на Майдані – це наша гірка історія, наше болюче минуле, яке повинен пам’ятати кожен свідомий громадянин нашої держави. Студенти училища переконані, що такі заходи надзвичайно важливі для громадянського виховання молодого покоління.

Всі присутні на заході прониклися атмосферою  трагічності подій на  майдані і водночас почуттям гордості за патріотів нашої України. Всі ми відчуваємо неспокій, тривогу, скорботу… Болить душа за долю українського народу, країни. Герої не побоялися вмерти за свою країну, народ, за європейське, правове, демократичне майбутнє.

UCH_4210 UCH_4254 UCH_4259

Н.Д.Судакова, викладач режисерських дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь