«Душі пісенної криниця»

30 березня, в рамках Дня коледжу  культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського відбувся обласний конкурс «Душі пісенної криниця».

Головною метою проведення  конкурсу є збереження пісенних традицій українського народу, вивчення та популяризація народних пісень серед учнівської молоді. Проведення  такого конкурсу  є дієвим  засобом  національно-патріотичного виконання підростаючого покоління, виховання в сучасної молоді почуття гордості та патріотизму до пісенної спадщини, яка збереглась і для нинішнього покоління, і ці традиції потрібно продовжувати та розвивати.

До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх та музичних шкіл області віком від 14 до 18 років. Конкурс традиційно проводиться в номінації «Народна пісня», як в автентичному її виконанні так і в сучасних естрадних аранжуваннях.

Роботу журі очолила провідний спеціаліст Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів –  Людмила Анатоліївна Супрун.До складу журі ввійшли старший викладач, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, керівник народного хору коледжу, голова циклової комісії викладачів хорових дисциплін Олексій Петрович Свирид та старший викладач, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Ольга Миколаївна Березенко.

На конкурс прибуло 35 учасників з 9 районів області та міста Полтава з яких: 18 учасників змагались у сольному виконанні, 4 колективи виступали як малі вокальні форми: дуети, тріо  та зразковий вокальний ансамбль.

В рамках проведення конкурсу його учасники отримали можливість познайомитись з навчальним закладом. Відвідавши музей коледжу конкурсанти познайомились з його історією та творчими досягненнями випускників, серед яких є народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв та ціла плеяда заслужених працівників культури України та заслужених артистів естрадного мистецтва України.

Підвівши підсумки конкурсу журі відзначило, що з кожним роком виконавська майстерність його учасників зростає, стає різноманітніший репертуар виконавців, що є свідченням творчого підходу викладачів загальноосвітніх, музичних та шкіл естетичного виховання до формування репертуару своїх виконавців, який стає дієвим засобом формування високохудожніх естетичних смаків кожного з виконавців.

Підвівши підсумки конкурсу, журі вирішило:

За високу виконавську майстерність та збереження пісенних традицій українського народу нагородити:

 DSC_0002_exposure DSC_0009_exposure DSC_0016_exposure DSC_0022_exposure DSC_0028_exposure DSC_0031_exposure DSC_0033_exposure DSC_0035_exposure DSC_0041_exposure DSC_0046_exposure DSC_0054_exposure DSC_0061_exposure DSC_0069_exposure DSC_0073_exposure DSC_0075 DSC_0088_exposure DSC_0089_exposure DSC_0090_exposure DSC_0091_exposure DSC_0095_exposure DSC_0097_exposure DSC_0098_exposure DSC_0100_exposure DSC_0103_exposure DSC_0104_exposure DSC_0106_exposure DSC_0108_exposure DSC_0109_exposure DSC_0111_exposure DSC_0113_exposure DSC_0116_exposure DSC_0119_exposure

Гран-Прі – Даниленко Тамару Андріївну, Чорнухинська початкова спеціалізована школа естетичного виховання, керівник – Даниленко В.В.

Дипломами І ступеня –  Хачатрян Елеонору Аліковну (м.Хорол);

Зразковий вокальний ансамбль «Калинонька», Засульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Засульської територіальної громади.

 

Дипломами ІІ ступеня – Хаірбекову Діану Абдурашидівну, Решетилівська ДМШ;

Мадяр Августіну Миколаївну, Гребінківська ДМШ;

дует у складі Трохініної Анни Федорівни та Трохініної Тетяни Федорівни, Комишнянський ЗБК.

 

Дипломами ІІІ ступеня  – Рябокінь  Дарію Сергіївну, Сороку Наталію Миколаївну, Лохвицький р-н;

Дерев’янка Віталія Віталійовича, Ромоданівська ДМШ;

Козицьку Ірину Олександрівну, Грицюшко Анастасію Іванівну, Яхницька ЗОШ.

 

Дипломи учасників конкурсу отримали:

Дитячий вокальний ансамбль «Мелодіка», Козельщинська ДМШ;

Матвіїв Л.Б., Лашко Анастасія, Луценко І.В., Телятник С.Г,   Козельщинський РБК.,

Микитенко Н.М. – Полтава;

Коропець О.Г.,  Сенчанська ЗОШ;

Сорока Н.М.,   Лохвицький район.

За високий рівень підготовки  до участі у пісенному конкурсі отримали грамоти викладачі переможців конкурсу.

По завершенню конкурсу журі висловило побажання всім його учасникам ще більших творчих досягнень та нових зустрічей наступного року на черговому конкурсі.

Олексій Свирид,член журі конкурсу

You may also like...

Залишити відповідь