Диплом, і ще диплом…

Участь студентів у різних мистецьких конкурсах – є хорошою мотивацією для подальшого професійного зростання та успішного навчання.

Цілою низкою перемог у творчих конкурсах і фестивалях пройшов 2020 рік для студентки ІІІ курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Тренбач Каріни.

Роботи студентки, визнані як найкращі та відзначені Дипломом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі  мистецтв «В житті потрібно мріяти», у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Я і мистецтво», у Канадсько-Українському фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто 2020

Творча робота Каріни «Чарівний птах бажань» отримала Гран-Прі ІІ Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Мрій багато не буває»

Тренбач Каріна відзначена Дипломом Переможця Всеукраїнського художнього фестивалю «Малюй.ua». Її робота була представлена на виставці в рамках Днів молодих українських талантів в Чорногорії у столиці Подгориці.

Вітаємо талановиту студентку спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»! Радіємо її перемогам та очікуємо на наступні.

І. Г. Середа викладач декоративно-прикладного мистецтва

You may also like...

1 Response

  1. Я не перестаю радіти успіхам моєї донечки. Кожен раз вітаю її з черговими досягненнями та перемогами в конкурсах. Я щиро вдячна викладачам. Вони не тільки передають їй свої знання та вміння, але головне, що Вони насамперед прищеплюють їй ще більше смак та любов до мистецтва. Завдяки їх підтримці та творчому натхненню рухається непростий процес здобуття знань. Нехай Ваша доброта та щирість повернуться Вам зі сторицею, шановні викладачі. Найкращі Вам побажання! Мама Каріни Тренбач

Залишити відповідь