Дитинство мрії окриляє

Немає на світі нічого ціннішого, ніж щаслива усмішка дитини. І сьогодні, коли в Україні відбуваються такі страшні події, ця цінність стає справжнім багатством. Тому задля дитячої усмішки та відчуття всіх радощів дитинства для маленьких мешканців  Харківської та  Сумської областей, які знайшли прихисток  у гуртожитку Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, 9 квітня вже традиційно відбулася година розваг, яку підготували викладачі Анастасія Лимарь, Ярослава Роменська, Владилена Гацько, Ольга Житченко.

Дітки з великим задоволенням поринули в неповторну атмосферу країни Дитинства. Разом із Міккі та Мінні Маусами з захопленням  подорожували різними станціями, де на них чекали веселощі, ігри та розваги. На музичній станції на дітей чекав енергійний та вже добрий знайомий викладач нашого коледжу Володимир Близнюк, з яким дітки співали веселі пісні під супровід баяну. Запальною стала і танцювальна хвилинка від дитячого зразкового ансамблю танцю «Модерн» студії естетичного виховання коледжу (керівник – Наталія Берус). Кожна дитина замовляла собі той чи інший візерунок, який потім з’являвся на їх личках за допомогою аквагриму та майстерних рук Наталії Харагай. Цікава наповненість  заходу та різноманітність ігрової програми подарували гарний настрій та море позитивних емоцій не тільки дітям, а й дорослим.

Ми щиро радіємо, що діти отримали задоволення від свята. Щиро бажаємо їм здоров’я, натхнення, миру та щасливого дитинства.

                                                                    Дитинство – це чарівний світ! 

                                                                    Це диво, що людей єднає.

                                                                    В дитинстві  ллється щирий сміх,

                                                                    Дитинство   мрії  окриляє!

                                                                       Ольга Житченко, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь