«ДИВО ПИСАНКОВЕ»

Саме таку назву носить великодня виставка, відкриття якої відбулося 19 квітня у виставковій залі Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організували виставку викладачі та студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

З нагоди відкриття виставки виступили заступник директора з навчально-методичної роботи Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського  Л.М.Харковина, заступник голови Гадяцької райдержадміністрації С.М.Бондаренко, виконуюча обов’язки директора історико-краєзнавчого музею Н.Д.Судакова, голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва І.Г.Середа, провідний фахівець з екологічної освіти О.О.Зозуля, благочинний Гадяцького району Української православної церкви, настоятель Свято-Михайлівської церкви Олег Пограничний.

Дотримуючись традиції дарувати у Великодні свята писанки, гостям виставки були подаровані писанки, як знак поваги та побажання любові і добра.

На виставці представлено близько 50 художніх творів виконаних в різних художніх техніках та присвячених великодній тематиці. Головним елементом кожної роботи звичайно є писанки.

Відвідувачі виставки мали змогу милуватися писанками, виконаними в техніці воскового розпису, травлення, дряпання, писанками-мальованками, декоративними писанками оздобленими соломкою та іншими матеріалами. Всього на виставці представлено 750 писанок.

По завершенні відкриття виставки, студенти ІІ та ІІІ курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» навчали всіх бажаючих основам писанкарства.

Власноруч створити писанку та написати на ній всі свої побажання мали змогу близько 70 відвідувачів виставки – це вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста, жителі та гості Гадяча.

Сподіваємось, що кожен з гостей виставки та майстер-класу «Диво писанкове» знайшов щось нове для себе, відкрив нові сторінки в такому чудовому і загадковому світі Писанки.

Голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва І. Г. Середа

You may also like...

Залишити відповідь