«Джерела надії»

30 березня 2018 року на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського відбувся ІІ Відкритий конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, студій, аматорських дитячих колективів. Конкурс був проведений в рамках Благодійної акції: «Від серця до серця – любіть Україну», в якому взяли участь понад 420 юних митців Полтавщини. В ході конкурсу учасники продемонстрували високу виконавську майстерність конкурсної програми, сценічну культуру, артистизм, багатство хореографічної лексики Полтавщини, особливості національного характеру та манери танцювальних номерів різних народів світу.

Виходячи з цього присуджено та нагороджено дипломами за перемогу за такими номінаціями:

 UCH_5813 UCH_5816 UCH_5820 UCH_5822 UCH_5830 UCH_5835 UCH_5888 UCH_5892 UCH_5893 UCH_5900 UCH_6003 UCH_5996UCH_5998UCH_6000UCH_6001UCH_6002UCH_6004UCH_6009 UCH_6024 UCH_6027 UCH_6032 UCH_6035 UCH_6038 UCH_6044 UCH_6049 UCH_6051 UCH_6053

І вікова категорія (8-12 років)

Гран-прізразковий аматорський колектив народного танцю «Сузір’я» Глобинського міського будинку культури – керівник Сергій Рибальченко.

Дипломом І ступенязразковий хореографічний колектив «Зорецвіт» Сенчанської ДМШ – керівник Карина Сердюк.

Дипломом І ступенязразковий танцювальний колектив «Веселка» Ланнівського СБК – керівник Тамара Лисяк.

Дипломом ІІ ступенязразковий дитячий хореографічний колектив «Бонжур» Градизької ДМШ – керівники – Тетяна Ковтун та Ольга Агафонова.

Дипломом ІІ ступенязразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж» Лохвицької ДМШ – керівник Ольга Йовжій.

Дипломом ІІІ ступеняхореографічний ансамбль «Азарт» Гадяцької ДМШ – керівники: Яна Микитенко та Юлія Будякова.

Дипломом ІІІ ступеняхореографічний колектив «Флорес» Глобинськоъ дитячої школи мистецтв – керівник Віра Дударь

 

ІІ вікова категорія (13-16 років)

Гран-пріаматорський народний ансамбль «Юність» Лубенського МБК – керівник Анатолій Царюк.

Дипломом І ступенязразковий дитячий хореографічний колектив «СТИЛЬ» Пирятинської школи естетичного виховання – керівник Віталіна Ющенко.

Дипломом І ступенязразковий аматорський ансамбль танцю «Ластівка» Березоволуцького СБК Гадяцький району – керівник Марія Титаренко.

Дипломом ІІ ступеняхореографічний колектив «Весна» Чорнухинського центру культури і дозвілля «Зоря» – керівник Лідія Хижняк.

Дипломом ІІ ступенятанцювальний колектив «Самоцвіт» Лубенської музичної школи – керівник Леся Зосенко.

Дипломом ІІІ ступенядитячий хореографічний колектив «Забава» Гребінківської ДМШ – керівник Оксана Лісова.

 

Грамотами нагороджено (І вікова категорія):

1. Ансамбль сучасного танцю «Світанок» Гадяцької ДМШ – керівник Надія Суіменко.

2. Дитячий хореографічний колектив «Забава» Гребінківської ДМШ – керівник Оксана Лісова.

3. Народний самодіяльний хореографічний колектив «Пролісок» Заводського міського будинку культури №1 – керівник Вікторія Журавель.

4. Хореографічний ансамбль «Магія» Хорольської ДМШ – керівник Марина Пінькас.

 

(ІІ вікова категорія):

1. Хореографічний ансамбль «Підківочки» Котелевської ДМШ – керівник Віктор Півень.

2. Хореографічний ансамбль «Азарт» Гадяцької ДМШ – керівники: Яна Микитенко та Юлія Будякова.

3. Хореографічний колектив народного танцю «Дивограй» Гадяцького вищого професійного аграрного училища – керівник Алла Ляшенко.

 

В.Косенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.