Фестиваль «Підкова козацької слави»

IMG_20170915_143938_HDR

UCH_9637

15 вересня 2017 року студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  під керівництвом голови циклової комісії викладачів режисерських дисциплін Людмили Євгенівни Фастовець, традиційно відвідали у селі Червоний Кут фестиваль «Підкова козацької слави» з нагоди річниці підписання Гадяцького договору, який став важливим кроком у подальшому розвитку та житті України.

Гості фестивалю мали змогу переглянути театралізоване дійство, в якому брали участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та  стали учасниками розважальної програми театру козацького бою «Запорозький Спас», продемонструвавши свою спритність, кмітливість, знання з історії козацтва.

Родзинкою фестивалю були курені, які організували сільські ради сусідніх сіл, де можна було посмакувати українськими стравами і послухати народні пісні.

Також  студентів  вразив музичний дарунок від гурту «Сусіди» з міста Градизьк,  а ще незабутній виступ театру вогню.

Маємо надію, що з кожним роком на фестиваль «Підкова козацької слави» приїздитиме  ще більше студентів  нашого коледжу,  де кожен з них зможе  доторкнутися до видатної історії нашого краю, про яку знають не лише  на території Полтавщини, а й поза її межами.

О.Ісак, студентка ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

Читайте також

1 Response

  1. Олег :

    Любі друзі!
    Може я, ото, чогось не доганяю чи що, але весь час, скільки себе пам’ятаю (а це, таки, чималий відрізок часу) Кут був саме КРАСНИМ. Бо – красивий.
    Чому тепер, у дописах про “Підкову козацької слави”, фактично всі, чиї дописи мерехтять у моїй стрічці, з маніакальною впертістю обзивають його ЧЕРВОНИМ Кутом? Червоний то від “комуністичний” чи як? Так тоді під “декомунізацію” його. Чи може, просто, якось, повивчати топоніміку рідного краю?…
    ПиСи: А я, оце подумав – так, а Лука, тоді, може, теж Червона?
    (Публікація Андрія Суїменка на ФБ)

Залишити відповідь