Формування правової культури студентів

Важливе місце у виховному процесі навчального закладу  відіграє право-виховна робота, спрямована на формування та підвищення правової свідомості та правової культури студентів.

З цією метою в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського діє факультатив «Право» під керівництвом викладача Скринника О.П., в рамках якого  відбуваються зустрічі з працівниками правоохоронних органів, працівниками районного центру соціальних  служб для дітей, сім’ї та молоді.

14 березня з ініціативи викладача Скринника О.П. відбулася загальноучилищна  виховна година на тему: «Правова відповідальність молоді за здійснені злочини».

На зустріч до студентів було запрошено головного спеціаліста Гадяцького районного центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді Боровик В.В.

Вікторія Вікторівна акцентувала увагу студентів на тому, що вони, як і кожний громадянин України,  мають не тільки права, але й обов’язки. Одним з головних обов’язків людини – неухильне дотримання законів і Конституції України. На конкретних прикладах   пояснила   за які правопорушення неповнолітні  притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності, дала зрозуміти молоді,  що жити в суспільстві і бути незалежним від нього неможливо,  адже незнання законів не звільняє громадян від юридичної відповідальності.

 

О.А.Коростіль

You may also like...

Залишити відповідь