Гелон-фест – свято, що вражає!
16-17 червня на Полтавщині, в околицях мальовничого унікального Більського городища, тривав етнофестиваль «Гелон-фест», який відбувався за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА. Цього року проводили його вже вдруге.
Справжньою родзинкою фестивалю став виступ творчих колективів та окремих виконавців Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського.
Просто неба, на східному укріпленні найбільшого в Європі поселення раннього Залізного віку – міфічному Гелоні, свято розпочалося урочистою театралізованою ходою. Захопливою та яскравою видалася театралізована вокально-хореографічна картинка «Я- скіф, я-воїн, я-борець» за участю студентів спеціалізацій: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія» та «Народне пісенне мистецтво». Крізь звуки військової бойової скрипки і бій барабанів зі сцени лунали голоси ведучих та учасників.
Особливого колориту дійству додало і відтворення скіфського обряду «Весілля плуга» (сценарист – Світлана Боцула; режисер – Людмила Фастовець; хореографія: заслуженого працівника культури Михайла Гузія, заслуженого працівника культури Григорія Островного, Олени Островної; вокально-хореографічні твори: Олексія Свирида, Наталії Горбачик) .
А далі гарний настрій гостям продовжували дарувати окремі виконавці та творчі колективи коледжу.
Яскравими різнобарвними кольорами зачаровувала гостей виставка студентських робіт спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво». Тут були представлені мистецькі роботи, виконанні у різних техніках.
Сподіваємося, що видовище, підготовлене митцями коледжу, надовго запам’ятається глядачам свята. Дійсно, Гелон-фест – свято, що вражає!










































