«Гіркі жнива -33…»

27 листопада в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбувся захід «Гіркі жнива – 33», присвячений пам’яті жертв голодомору в Україні. Викладачі та студенти спеціалізації «Видовищно театралізовані заходи» поринули у страшні події тих далеких часів та вшанували пам’ять людей, які стали жертвами страшної трагедії.
Під час заходу учасники  переглянули  кінофільм «Голод 33» за романом  Василя Барки «Жовтий князь»,  в якому висвітлені  події про страшну катастрофу нації під час голодомору 32-33 років. Пропустивши через свою свідомість ці страшні  події та факти, кожен із глядачів став свідком тих подій, які змушують замислитися над своїм життям. Бо страшнішого ніж голодна смерть, здається, у світі бути просто не може!

         «Засвітимо свічку у вікні! Засвітимо її у Львові і Донецьку,Чернігові і Одесі, Полтаві, Харкові,Черкасах і Житомирі, Миколаєві, Луцьку, Херсоні і Чернівціях, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах та Києві, й не тільки в Україні – по всьму світу! І нехай вони горять цілу ніч, зігріваючи зорі, небо й душі тих, кого в 33-му не відспівали, не оплакали, не провели, не пом’янули…

Засвіти свічку пам’яті  у вікні.

 Л.Є. Фастовець

You may also like...

Залишити відповідь