Голодомор – голос тихої безодні

Наша країна не раз переживала війни і потрясіння, окупацію і пригноблення, та чи не найсумнішою сторінкою в історії стали 1932 – 1933 роки. Лютий голод вторгся на нашу землю, без вини вбито мільйони людей. Минуло  85 років з тих страшних  подій, що відголоском  людського горя до цих пір дзвенять у наших серцях.

«Ми не маємо права забути» саме ці слова стали гаслом  літературно-музичної композиції присвяченої  85 роковинам  трагедії українського народу , яку традиційно проводять в   нашому коледжі  студенти спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів» під керівництвом Фастовець Л.Є. Студенти  перенесли глядачів в ті страшні події, щоб кожен зміг відчути біль українського народу, згублених життів під час голодомору. Жахливі факти, статистика,свідчення очевидців, які не залишили байдужими всіх глядачів.

Ми маємо надію, що такі жахливі події більше ніколи не повторяться, не тільки в нашій країні, а й в усьому світі. Не будемо байдужими до цих подій, згадаймо замучених людей, які так і не дочекалися літа 33-го. Запалимо  свічку пам’яті на своєму вікні 24 листопада   і нехай вона горить цілу ніч, зігріваючи зірки, небо й душу тих, кого не відспівували, не оплакали, не провели і не поминали.

Інна Верещака, студентка ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь