Голодомор. Пам’ять крізь роки

Коли вмирає людина, зникає цілий світ. Коли мільйони ідуть у прірву, зникають цілі галактики. Якщо ти забудеш, за ким б`є цей дзвін, він битиме за тобою…

UCH_2479 UCH_2485 UCH_2486 UCH_2503 UCH_2507 UCH_2509 UCH_2512 UCH_2517 UCH_2532

Україна і світ кожного року вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932—1933 років. В усіх обласних центрах, 32-ох  країнах світу, у селах та містечках у цей день, українці приходять до пам’ятних знаків жертвам геноциду та запалюють свічки в пам’ять  про мільйони вбитих голодом.

Це безпрецедентний злочин у світовій історії: мільйони загиблих, десятки мільйонів ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу. І ім’я йому — Голодомор. І суть його  — Геноцид.

Для студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» стало традиційним проводити  щороку акцію пам’яті жертв голодомору.  Вони закликають долучитися кожного не байдужого  пом’янути  душі усіх невинно убієнних.

Для студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського і учнів 9-11 класів ЗОШ міста Гадяча було проведено літературно-музичну композицію «Голодомор. Пам’ять крізь роки» під керівництвом викладача режисерських дисциплін  Л.Є Фастовець,  щоб гідно вшанувати пам’ять постраждалих від геноциду українського народу – Голодомору. Наші студенти хочуть щоб свічка пам’яті горіла у кожній українській родині, нагадуючи своїм світлом про те горе, яке випало на долю нашого народу.

Захід справив велике враження на кожного глядача. І ми з впевненістю можемо сказати,  що  не допустимо забуття, збережемо себе і свою країну,  знайдемо в собі сили пройти тяжким шляхом, щоб кожен українець в майбутньому мав гідне життя і був гордим за свою батьківщину.

 

Л.Пшенична, студентка ІV курсу  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

 

 

You may also like...

Залишити відповідь