Головна ялинка області

Відкриття Головної ялинки області зібрало півтисячі дітлахів – повний аншлаг у Полтавському театрі ім. М.Гоголя.На свято, насамперед, запросили дітей пільгових категорій. Це – діти-сироти, малеча з багатодітних, малозабезпечених та тимчасово переміщених сімей, хлопчики та дівчатка, батьки яких загинули під час військової служби в зоні АТО, діти демобілізованих.

Серед тих, хто дарував цю Новорічну казку дітворі, були й студенти Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського: першокурсниця спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» ВІКТОРІЯ БЕЗПАЛА (керівник – Наталія Горбачик) та учасники ансамблю сучасного танцю «ЕКЛЕЙМ» (керівник – Олена Островна), які у своєму виступі побажали всім присутнім хорошого новорічного настрою, здоров’я, багато щирих друзів, здійснення усіх найзаповітніших мрій, «… щоб не вкрила крига море щастя і добра у Новому році, що летить вже до нас на білому коні».

 

20151224_124105 20151224_131628 20151224_132407

Нехай мрії кожного з нас збудуться вже в найближчому часі. І,  найголовніше, щоб усі ми жили в злагоді й любові у мирній Україні.

 

НАТАЛІЯ ГОРБАЧИК, викладач-методист хорових дисциплін

Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського

You may also like...

Залишити відповідь