ГОСТІ З ЛУБЕНЩИНИ

 

5 квітня 2016 року до Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського завітала група учнів 2-9 класів  Вовчицького ліцею імені В.Ф.Мицика Лубенського району.

Учнів зустріли заступник директора з практичного навчання Боцула Світлана Павлівна та викладач рисунку Бондаренко Олександр Леонідович. Світлана Павлівна провела ознайомчу екскурсію по навчальному закладу. Екскурсанти побували в музейній кімнаті училища, де Горошко Валентина Семенівна розповіла про історію училища,  спеціальності, за якими  училище здійснює освітню діяльність,  про традиції навчального закладу.

Учні мали змогу побувати  на навчальних заняттях у студентів різних спеціальностей : «Видовищно-театралізовані заходи»,  викладач Судакова Наталія Дмитрівна, «Народна хореографія»,  викладач Гузій Михайло Єгорович та «Народне пісенне мистецтво», викладач Свирид Олексій Петрович. Учні завітали і до одного з навчальних кабінетів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». Голова циклової  комісії Середа Ірина Григорівна цікаво розповіла про історію спеціалізації та ознайомила гостей  з техніками,   які опановують студенти протягом навчання. Викладачі та студенти ІV курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» провели майстер-клас. Викладач ліплення Харагай Наталя Вікторівна із студентами Клименченко Мариною, Шульгою Вікторією провели майстер-клас з ліплення. Учні мали змогу з глини виконати анімалістичну фігуру (баранця).

Разом з викладачем декоративно-прикладної творчості Кисіль Оксаною Григорівною  студенти Іващенко Аліна та Кулакова Анна навчали учнів художньому розпису вітальної листівки.

На згадку про перебування в Гадяцькому училищі культури вчителям та учням Вовчицького ліцею викладачі та студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» подарували декоративну композицію «Україна єдина», виконану в техніці аплікація соломкою та альбом «Українська вишивка», створений  викладачем спеціальності,  Заслуженим майстром народної творчості України Кисілем Григорієм Олексійовичем.

фото1 фото2 фото3 фото4 фото5 фото6 фото7 фото8 фото9

UCH_5263 UCH_5264

 О.Л.Бондаренко

Читайте також

Залишити відповідь