Я – громадянин правової держави

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права. 

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

7 грудня 2020 року в бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася виховна година «Я – громадянин правової держави» зі студентами спеціалізації  «Видовищно-театралізовані заходи».

Права людини як броня – вони захищають нас,  вони як правила – говорять нам, як себе поводити.   Кожен з нас має сам стежити, чи не порушуються його права та свободи. А також, і це головне – поважати права інших, не менше, ніж власні. Тоді вже сама держава зможе називатися правовою.  Ми повинні прагнути жити у правовій державі і щоденно бути під захистом закону, щоб ми могли з впевненістю сказати: «Я – громадянин правової держави».

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь