ЯРМАРКА ПРОФЕСІЙ

26 березня 2019 року  в  смт. Чорнухи, в рамках проведення «Ярмарки професій», з метою профорієнтаційної роботи відбулася зустріч викладачів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського Р.М. Гузія та В.В. Косенко з учнями 9-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Секретар приймальної комісії Р.М. Гузій розповів старшокласникам про переваги та перспективи навчання в коледжі, ознайомив   учнів з правилами вступу до навчального закладу за такими спеціальностями: «Хореографія», «Менеджер соціокультурної діяльності», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

В ході спілкування з учнівською молоддю Руслан Михайлович Гузій та Вікторія Вікторівна Косенко наголосили на тому, що навчання   в коледжі є цікавим і змістовним і що якість освіти   у коледжі постійно підтверджується участю та перемогами студентів на всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах, фестивалях. Під час  зустрічі учні, які зацікавилися інформацією, індивідуально задавали питання та отримали на них змістовні відповіді.

Р.М. Гузій

 

Читайте також

Залишити відповідь