«ЄДНАЙМОСЯ, ЛЮБА РОДИНО!»

UCH_9498 UCH_9500 UCH_9511 UCH_9526 UCH_9535 UCH_9540 UCH_955725 жовтня 2016 року в кіноконцертному залі «Дружба» відбулася творча зустріч колективу Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського зі студентами та викладачами Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв в рамках формування єдиного мистецького простору, національної єдності та подолання регіональної культурної  ізоляції  відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 184-р.

До нас завітали яскраві творчі колективи: український народний хор «Калина» (художній керівник та диригент – заслужений працівник культури України Павло Роздайбіда, керівник оркестрової групи – Володимир Тіпер) та ансамбль народного танцю «Горицвіт» (керівники Сергій Коваленко та Світлана Мадзюк ).

Чудове народне багатоголосся відлунювало в залі переливами молодих голосів – звучали обробки народних пісень самого керівника П.Роздайбіди «Ой гиля, гусоньки, на став», «Ой, у вишневому садочку», «Ой, на горі та зелен дуб». Не залишило нікого байдужим виконання таких творів як: «Колискова», «Квітка душа» (муз. К.Міладзе, вірші Д.Гольде), «Ой, там на товчку на базарі»,  де левову долю при створенні художнього образу додали солістки колективу Тетяна Галич та Євгенія Дан. А ще наші студенти могли порівняти виконання обробки народної пісні Івана Бідака «Червоная калинонька» з власним, відчувши різницю у регіональній стилістиці звуковидобування.

Додало розмаїття концертові й виконання хореографічних номерів: чудові малі форми – жартівливий український танець «Теща», «Калина»,  масовий «Дубо-танець» та вокально-хореографічна композиція «Рогоза».

Вкотре наші студенти мали можливість переконатися у вагомості навичок для майбутньої професійної діяльності, адже це дозволить їм здійснювати цілеспрямоване фахове самовдосконалення, яке націлене на пізнання пісенно-хореографічних  традицій та виконавську майстерність.

Нашим гостям (в кількості 67 чоловік) було забезпечено безоплатне харчування та комфортні умови проживання в гуртожитку училища, а також усі технічні умови під час виступу в кіноконцертному залі «Дружба».

Бажаємо нашим друзям нових творчих злетів.

Наталія Горбачик, викладач-методист

хорових дисциплін Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського

You may also like...

Залишити відповідь